دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: لازم است که گل های بیشتری به ثمر برسانیم

مورینیو: لازم است که گل های بیشتری به ثمر برسانیم

مورینیو در کنفرانس پس از بازی با لست به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخت.

یونایتد فنز- ژوزه مورینیو احساس میکند که تیمش در پیروزی سه بر صفر مقابل لستر مسلط بازی کرد و از اینکه تیمش فرصت ها را به گل تبدیل کرد احساس رضایت دارد. او در مصاحبه بعد از بازی با MUTV و Sky sports گفت:

فکر میکنم طوری بازی کردیم که همیشه بازی میکنیم. ما خوب بازی کردیم و برای برد تلاش کردیم. مشخصا حریف سرسخت بود اما ما به این عادت کرده ایم. ما بهترین شروع را نداشتیم در پانزده یا بیست دقیقه اول، اما بعد از آن کنترل بازی را بدست گرفتیم و توپ را به گردش درآوردیم،موقعیت ایجاد کردیم و گل زدیم.این تنها تفاوت است که ما نیمه اول را با برتری دو بر صفر به پایان رساندیم.بعد از آن بازی را کنترل کردیم و این کار آسانی بود.

ولین موقعیت خوب برای رشفورد را از دست دادیم، بعد از اینکه عالی کار کرده بودیم. اگر خوب شوت میزد، گل عالی ای میشد. اما پس از آن، موقعیت دوم، موقعیت سوم، موقعیت چهارم به گل منتهی شدند. و بعد از آن بازی در دستان ما بود. ما در حفظ توپ، کنترل بازی و تخریب روحیات حریف خیلی خوب هستیم اما لازم است بیشتر گل بزنیم که این کار را انجام دادیم.

ما با سیستم ۲ ۴ ۴ بازی کردیم، بمانند لستر. تلاش کردیم تا به مدافعین مرکزی لستر این فرصت را ندهیم که دو به یک دفاع کنند و زلاتان را هدف قرار دهند. تلاش کردیم تا با بازی دادن به مارکوس، آزادی بیشتری به زلاتان بدهیم. خوب بودیم، با ثبات بودیم البته بدون مالکیتی و کنترلی که معمولاً داشتیم. سپس تغییر سیستم دادیم و توانستیم فضاهای بیشتری پیدا کنیم، سپس گل اول به ثمر رسید و همه چیز برایمان آسان شد.

عملکرد های خوب زیادی داشتیم. عملکرد کلی بسیار خوبی داشتیم و عملکرد های انفرادی بسیار خوب هم زیاد بود؛ مسلما میخیتاریان با گلی که زد و پاس گلی که داد و چند حرکت شگفت انگیز بازیکنی بود که امشب بسیار به چشم آمد و مورد توجه قرار گرفت، ولی من میتوانم بازیکنان زیادی را با عملکرد انفرادی بسیار خوب در بازی امشب نام ببرم.

او در مورد رسیدن زلاتان به ۲۰ گل در لباس منچستریونایتد گفت:

معمولا وقتی مهاجمان گلزنی میکنند ما میگوییم که ۲۲ گل زده است، ۱۴ گل در جریان بازی و ۸ پنالتی و یا ۲۱ گل زده است، ۱۴ گل و ۷ پنالتی، ولی در مورد زلاتان ما باید به خود یادآوری کنیم که ۲۰ گل زده است، ۱۹ گل در جریان بازی و ۱ پنالتی.

مورینیو در مورد کم کردن فاصله با رقبا و رسیدن به رده های بالاتر گفت:

اگر هم فشاری را وارد کرده ایم من نظری در این باره ندارم. من میدانم که بسیار نزدیک هستیم. و اینکه فصل بسیار سختی را نسبت به آنها خواهیم داشت و در شرایط سختی قرار داریم ولی هنوز هم بسیار نزدیک به آنها هستیم. تیم عملکرد خوبی به نمایش میگذارد و موجب شده است که تا پایان فصل به آنها اعتماد کنیم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *