خانه / مصاحبه / مورینیو: فکر نمی کنم مشکل لوکاکو جدی باشد

مورینیو: فکر نمی کنم مشکل لوکاکو جدی باشد

مورینیو از تعویض و مصدومیت لوکاکو در مقابل ارسنال می گوید

یونایتدفنز-خوزه مورینیو در خصوص مصدومیت روملو لوکاکو این بازیکن ۲۴ ساله و تنومند خط حمله تیم ملی بلژیک و منچستریونایتد این چنین گفت:

نمی دانم که ایا از میادین دور خواهد بود یا اینکه دچار مصدومیت شده است. روملو همیشه می خواهد بازی کند. هرگز خسته نمی شود و وقتی مشکل کوچکی دارد اهمیت نمی دهد. باز هم می خواهد ادامه دهد.پس در مورد او، اینکه بلافاصله بگوید من را تعویض کنید بخاطر این است که نتوانست بازی کند. اما سه هفته دیگر تا فینال باقیمانده است، پس ببینم چه پیش می آید. می دانم که از ناحیه پا دچار مشکل شد ولی هنوز چیز بیشتری نمی دانم.فکر نمی کنم مشکل جدی باشد یا امیدوارم اینطور نباشد، بطوریکه در حال حاضر بلافاصله او را برای دیداری که سه هفته دیگر است غایب بدانیم. اما نمی دانم. هرگز وقتی دیداری تمام شده و بازیکنی مصدوم شده است، فورا به سراغ اخبار خوب یا بد نرفته ام. کمی بیشتر صبر می کنم.

گفتنی است که این مهاجم در ۴۹ بازی ۲۷ گل و ۹ پاس گل داده است که در اولین فصل خود در منچستریونایتد آمار خوبی محسوب میشود حال با مصدومیت احتمالی این بازیکن میتوان گفت فرصت خوبی برای راشفورد و مارسیال است تا خود را به مورینیو ثابت کنند

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *