یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو علاقه مند به سه مهاجم خروس ها

مورینیو علاقه مند به سه مهاجم خروس ها

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ از حالا به فکر تقویت تیم خود در تابستان پیش روست و گزینه های متعددی را زیر نظر دارد.

یونایتد فنز- اگر ادعای خبرگزاری فرانسوی Mercato365 را باور کنیم، باید گفت که منچستریونایتد در تابستان حداقل یک بازیکن فرانسوی به خدمت خواهد گرفت. این خبرگزاری مقاله ای منتشر کرد در این باره که مورینیو ۳ بازیکن را برای تقویت خط حمله ی خود در سال آینده زیر نظر دارد که عبارتند از؛ گریژمان، امباپه و لاکازت.

این خبرگزاری در مورد گریژمان این تحلیل را دارد که منچستریونایتد پیش از این تماسی با نمایندگان گریژمان داشته است و انتظار میرود مذاکراتی در هفته ی پیش رو انجام شود. گفته میشود وودوارد آماده ی درآوردن دسته چک خود برای به خدمت گیری ستاره ی اتلتیکو مادرید به قیمت ۱۰۰ میلیون یورو(بند آزادسازی گریژمان) است که انتظار میرود برای آوردن او به الدترافورد نیاز است.

علی رغم علاقه ی بسیاری از باشگاه ها انتظار نمیرود که امباپه در تابستان باشگاه خود را عوض کند حتی با اینکه مورینیو بسیار علاقه مند به جذب اوست. موناکو به باشگاهایی که قصد جذب او را دارند گفته است میخواهد او را تا هرزمان که ممکن است در باشگاه نگه دارد و با مبلغ زیادی که انتظار میرود موناکو از فروش بازیکن های دیگر کسب کند، نگه داشتن او در باشگاه چیزی است که آنها قادر به انجام آن هستند حداقل تا سال ۲۰۱۸٫

در مورد لاکازت هم گفته شده است که منچستریونایتد او را زیرنظر دارد و به نظر می آید بیشتر به عنوان جایگزین اگر گریژمان به منچستریونایتد نپیوندد او را زیر نظر دارد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *