خانه / هیچکدام / مورینیو: صحبت هایم در رختکن باعث پیروزی در نیمه دوم شد
جوزه مورینیو در حال تماشای بازی

مورینیو: صحبت هایم در رختکن باعث پیروزی در نیمه دوم شد

ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد مدعی شد با صحبت هایی که بین دو نیمه انجام داده باعث پیروزی تیمش شده است

یونایتدفنز – این مربی پرتغالی به علت اعتراض به تصمیم داور یک جلسه از همراهی تیمش محروم شده بود و بازی دیشب را از دست داد اما با این حال منچستر با دابل زلاتان و مارسیال توانست پیروزی شیرینی را تجربه کند.

مورینیو پس از بازی درباره این پیروزی گفت:

پس از گلی که خوردیم سردرگم شدیم و نتوانستیم انطور که باید به حمله های خود ادامه دهیم، وستهم فقط یک حمله کرد و یک شوت زد و ان هم وارد دروازه شد و بازیکمان ما از این اتفاق شوکه شده بودند.

16b340swmeahg1b47imdpuw0u0

او ادامه داد:

در بین دو نیمه به بچه ها گفتم که گلی را که خوردیم فراموش کنید، میدانم مستحق ان نبودیم و باید نیمه اول را پیروز به رختکن میامدید اما این مساله را فراموش کنید. اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و همانطور که در نیمه اول عالی بازی میکردید ادامه دهید.

پس از ان ما توانستیم فوتبال هجومی و هوادار پسندی را ارائه دهیم و علاوه بر ان به پیروزی که به ان احتیاج داشتیم دست پیدا کنیم. گلزنی به علاوه عملکرد خوب یعنی خوشبختی به معنای واقعی.

تبلیغات

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو در مورد مصدومیت لوکاکو: روملو فقط بدشانس بود

مورینیو درباره آخرین وضیعت لوکاکو توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *