دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: شاو به سختی تلاش میکند

مورینیو: شاو به سختی تلاش میکند

مدافع انگلیسی شیاطین سرخ به سختی برای تثبیت جایگاهش در الدترافورد تلاش میکند.

یونایتد فنز- شاو از اکبتر تاکنون برای شیاطین سرخ در لیگ جزیره به میدان نرفته است. او از مصدومیت طولانی مدت کشاله ی ران رنج میبرد.
او در چند هفته ی اخیر آماده ی بازی بوده است ولی موفق به قرارگیری در ترکیب مورینیو نشده است. و سرمربی شیاطین سرخ گفت که او دارمیان را در بازی با واتفورد روی نیمکت قرارداد به این خاطر که او توانایی بازی در هر دو سمت را دارد.

مورینیو میگوید که شاو آینده ای در الدترافورد دارد ولی این بازیکن ۲۱ ساله که به ازای ۳۰ میلیون پوند به شیاطین سرخ پیوست هنوز باید منتظر فرصت برای درخشش باشد. مورینیو گفت:

او باید تلاش کند و صبر داشته باشد. در بازی با واتفورد من یک مدافع روی نیمکت میخواستم و مدافعی کسی است که بتواند در بیشتر از یک پست بازی کند. دارمیان میتواند در پست دفاع راست و چپ بازی کند و در مواقع اضطراری میتواند در قلب خط دفاعی هم بازی کند، بنابراین انتخاب من دارمیان بود.

تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که شاو بسیار خوب تمرین میکند. او هیچ مشکلی ندارد و عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته است. او به سختی تلاش میکند. و هیچ مشکلی ندارد.

شاو در پنج بازی ابتدایی شیاطین سرخ در لیگ جزیره به میدان رفت ولی پس از آن مورینیو روخو، بلیند و دارمیان را در پست دفاع چپ قرار داده است.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *