خانه / مصاحبه / مورینیو: سانچز بازیکن فوق العاده ای برای ما است

مورینیو: سانچز بازیکن فوق العاده ای برای ما است

مورینیو به تمجید از ستاره جدید الورودش پرداخته است

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی پرتغالی و ۵۴ ساله تیم منچستریونایتد از عملکرد الکسیس سانچز در اولین بازی خود تمجید کرده است و در این رابطه گفت:

او بازیکن جدید فوق العاده ای مثل آندر هررا است، همگی خوشحال هستند که او به ما ملحق شده است. بازیکنان خوب خواهان جذب بازیکنان خوب می باشند و الکسیس بازیکن فوق العاده ای برای ما است. سوال این است که با آمدن او چه کسی نیمکت نشین خواهد شد و او در چه پستی به میدان خواهد رفت؟این برای ما مسئله ای نیست، موضوع داشتن گروه فوق العاده ای از بازیکنان هجومی است و او بازیکن هجومی دیگری با کمی تجربه و پختگی بیشتر است. برای مثال، در نیمه دوم در ضد حمله روی گل دوم، تصمیمی بود که بازیکنی مثل رشفورد برای اتخاذ آن هنوز کمی مضطرب می شود پس الکسیس این پختگی و استعداد را به تیم اضافه می کند.او مشتاق بود بازی کند و من این را می دانستم که دشوار خواهد بود و بازی آسانی برای او نخواهد بود ولی از عملکرد او راضی هستم.

 

وی همچنین افزود:

اگر نگرش صحیحی نداشته باشید این بازیها دشوار می شوند، با وجود اینکه نگرش صحیحی داشتیم در نیمه اول آنها شرایط را برای ما دشوار کردند‌. پرس می کردند، دوندگی می کردند، و به توپ هجوم می آوردند. گاهی اوقات به ساق بند بازیکنان ضربه می زدند ولی انگیزه فوق العاده ای داشتند. می توانستم صدای درن وی مربی آنها را در کنار زمین بشنوم و او می دانست که چه می گوید و از بازیکنان خواهان انجام چه کاری است ولی به نظرم ما حرفه ای عمل کردیم و در نیمه دوم‌ که با یک گل پیش افتاده بودیم، کنترل بازی و مالکیت توپ و فضای انتقال و کیفیت بیشتر و جنگندگی را در اختیار داشتیم و بازی آنها را خنثی کردیم.

 

همچنین در اینجا آمار الکسیس سانچز در اولین بازی خود برای منچستریونایتد را مشاهده میکنید:

بیشترین خلق موقعیت:۶
بیشترین سانتر:۷
بیشترین پاس:۸۰
بیشترین لمس توپ:۹۶

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

رایولا: بنظرم فرانسه باید به داشتن پوگبا افتخار کند

پاتریس اورا ومینو رایولا به حمایت از پوگبا پرداختند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *