یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / مورینیو: زلاتان در سطح اول فوتبال اروپا به انتهای خط رسیده است

مورینیو: زلاتان در سطح اول فوتبال اروپا به انتهای خط رسیده است

زلاتان که پس از مصدومیت موفق به انجام بازی های زیادی برای شیاطین سرخ نشده است، سخت درحال تمرین برای بازگشت به میادین است.

یونایتد فنز- بازیکن ۳۶ ساله ی سوئدی سخت مشغول تمرین در کمپ تمرینی کارینگتون برای بازیابی آمادگی بدنی خود است و جلسات بدنسازی بیشتری را پشت سر میگذارد. و مربیان باشگاه حالا تصمیم این را که زلاتان چه زمانی آماده ی بازگشت به تمرینات گروهی است را به خود او واگذار کرده اند. یکی از منابع روزنامه ی Sun گفته:

باشگاه اجازه داده است که زلاتان خود سرعت ریکاوری اش را تنظیم کند. او بعد از عمل زانویی که سال گذشته داشت از شرایط بدنی و سطح آمادگی خود رضایت نداشته است. او تصمیم گرفت که از تیم دور باشد و برای بازگشت به میادین سخت تلاش کند.

ایبرا هیچ مشکل و یا دردی ندارد و به طور مداوم تمریناتی را با مربیان ریکاوری و بدنسازی تیم در سالن بدنسازی باشگاه داشته است. آنها خوشحال هستند که خود زلاتان روند ریکاوری اش را تحت کنترل دارد چرا که او بیشترین آگاهی را از شرایط بدنی خود دارد.

پس از اینکه قرارداد ابراهیموویچ با منچستریونایتد در تابستان گذشته به پایان رسید، سران باشگاه برای یک فصل قرارداد این بازیکن سوئدی را تمدید کردند. این بازیکن سابق بارسلونا و میلان، مشتریانی زیادی از لیگ ام ال اس آمریکا برای بعد از اتمام قراردادش با شیاطین سرخ دارد.

و مورینیو این هفته اقرار کرد که دوران ابراهیموویچ در سطح اول فوتبال دنیا به پایان رسیده است. او گفت:

من دوست دارم که هنگامی او ۲۹ ساله بود در اینتر میلان سرمربی او باشم. ما نمیتوانیم زمان را متوقف کنیم، و برای بازیکنان گذشت زمان اهمیت بسیاری دارد. زلاتان این را میداند. او میداند که در مقاطع پایانی حضور خود در سطح اول فوتبال دنیاست.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *