خانه / هیچکدام / مورینیو: رونی برای ما بازیکنی حیاتیست

مورینیو: رونی برای ما بازیکنی حیاتیست

سرمربی یونایتد، خوزه مورینیو، بعد از پیروزی ۲ بر ۱ چهارشنبه شب مقابل کریستال پالاس در سلهورست پارک  با بخش برزیلی ESPN مصاحبه صمیمانه ای داشت که بخشی از آن را می خوانیم

یونایتد فنز- از سرمربی پرسیده شد به نظرش جایگاه یونایتد در جدول منصفانه است؟ مربی پرتقالی جواب داد:

نه. قطعاً نه. یونایتد عالی بازی می کند. ما لیاقت برد را داریم و چند باری پیروز شده ایم. اما از آن طرف امتیازات زیادی هم در تساوی ها از دست داده ایم. همانگونه که امشب هم می توانست این اتفاق بیفتد. شبی که ما تیم برتر بودیم، گلمان را نپذیرفتند وبرای مان پنالتی مسلم را نگرفتند. ما همیشه برای برد و با کیفیت بازی می کنیم.

 

در بازی امشب ما سرحال تر از دیگر بازی ها بودیم. موفق شدیم گل دوم را به ثمر برسانیم و ۳ امتیاز را به دست آوریم که کمک کرد جایگاهی – که درحد و اندازه های ما نیست اما باعث می شود به آن جایگاه نزدیک تر شویم- را از دست ندهیم.

همچنین از مورینیو در مورد عملکرد وین رونی پرسیده شد. او جواب داد:

او بازیکن جنگنده ایست که تمام تلاشش را در زمین می کند تا در هر شرایطی به تیم کمک کند. امروز او بدشانس بود و شوت بی نظیرش را دروازه بان سیو کرد. سیوی که شاید بهترین عکس العمل امشب بوده باشد. او دیگر جوانی ۲۰ ساله نیست و وارد دهه سوم زندگی اش شده است و کاملاً در خدمت تیم بازی می کند. وین برای تیم بازیکنی حیاتیست حتی اگر فرصت بازی به او بازی نرسد.

 

با وجود  پیروزی، تغییر چندانی در جایگاه منچستر یونایتد ایجاد نشد. تیم هنوز هم در جایگاه ششم و در فاصله ۱۳ امتیازی با صدر قرار دارد.

درباره ی former

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *