یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مورینیو: رتبه ی هفتمی قابل قبول است؛ برای حضور در جمع چهار تیم نیاز به معجزه نداریم

مورینیو در کنفرانس پیش از بازی مقابل آرسنال حاضر شد.

یونایتد فنز – بعد از دو تساوی ناامید کننده در لیگ جزیره، مورینیو در مورد شرایط مختلف توضیح داد. او همچنین اعلام کرد برای حضور در چهار تیم برتر نیازی به معجزه ندارد.

 

قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر، نیازی به معجزه ندارد

چه گفتید؟ خیر. اینطور نیست، نمی دانم که آیا چنین چیزی گفته ام یا نه ولی اگر چنان کلمه ای به کار بردم اینطور نیست که در کل چنان حسی داشته باشم. ما هشت یا نه امتیاز با تیم چهارم فاصله داریم یا چیزی شبیه این، در کل گمان نمی کنم که به معجزه نیاز داشته باشیم. ما به یک سری نتایج خوب نیاز داریم، نه اینکه امتیازاتی از دست دهیم که نباید از دست می دادیم. هفته گذشته پیش از بازی با پالاس ارزوها و اهداف خود را گفتم که تا پایان دسامبر در آن رده قرار بگیریم، هدف تغییر کرد ولی در کل بیایید نهایت سعی خود را کنیم تا فاصله خود را کم کنیم و به آن رده ها خیلی نزدیک شویم، به نظرم فراتر از معجزه، فقط باید در تقابل با مشکلاتی که داریم خیلی بدشانس نباشیم، برخی بازیکنان ما باید بهتر از الان خود ظاهر شوند، باید به عنوان یک تیم بهتر عمل کنیم ولی این فراتر از معجزه است.

هواداران خطاب به مورینیو چه می گویند؟

 زندگی من یک زندگی خیلی عمومی نیست. من کسی نیستم که همیشه در خیابان باشد یا با هواداران در تماس باشد. واقعا اینطور نیستم.

بازی مقابل ساوتهمپتون

چرا درباره ساوتهمپتون صحبت کنیم و از آرسنال صحبت نکنیم. واکنش من این است که وقتی تیمی بازی را با مشکلاتی که ما برای تشکیل یک تیم داشتیم شروع می کند‌، در ابتدای بازی ۲ هیچ عقب می افتد، روحیه فوق العاده ای نشان می دهد تا بازی را ۲-۲ کند و البته که به قدر کافی قوی نبود تا در نیمه دوم پیروز شود اما کارهای مثبتی از خود به نمایش گذاشت. پس با نگاه به بازی بعدی می گویم که ما برای تشکیل یک تیم با مشکل مواجه خواهیم شد، باید بازیکنان را تطبیق دهیم، برای تعادل دادن به تیم خساراتی دهیم ولی باور دارم که ما روحیه جنگندگی و کسب پیروزی در آن دیدار را خواهیم داشت.

آخرین اخبار تیم

خیر. نمی خواهم شما را در جریان اخبار تیم بگذارم. شبکه تلویزیونی آرسنال هم همین سوالات را مطرح می کند ولی آنها همه مسائل درونی را پنهان نمی کنند پس چرا باید پاسخ شما را بدهم بنابراین چرا اصلا باید ذره ای اطلاعات در اختیار شما قرار دهم؟

متحول شدن آرسنال نسبت به فصل گذشته

 بله، متفاوت است، کار من انجام چنین تحلیل هایی نیست، من نظر خودم را دارم ولی آن را برای خودم نگه می دارم، بله متفاوت است و دیدار بسیار دشواری برای ما است چون در زمانی مناسب به مصاف تیمی خوب خواهیم رفت که با تراکم بازیها مواجه نیست چون در لیگ اروپا بازی می کند و وقتی در لیگ اروپا بازی می کنید معمولا با تیم دوم خود به میدان می روید و استراحت خوبی به بازیکنان می دهید، ما باید تا آخرین نفس بازی کنیم و این تراکم بازیها است و سپس به این مقطع از ماه دسامبر می رسید و تیمهای زیادی تقاص این را پس می دهند، من خیلی رک نمی گویم، این آن انگیزه ای که بعنوان یک تیم یا یک باشگاه می خواهید نیست ولی برای بهبود تازه نفسی بازیکنان روش خوبی برای انجام آن است. وقتی در لیگ اروپا نتایج خوبی کسب می کنید اما بازی بسیار دشواری برای ما و آنها است، علیرغم مشکلاتی که ما در مورد بازیکنان و تشکیل یک تیم داریم، کاملا مطمئن هستم که آنها با چنین مشکلاتی مواجه نیستند.

خبرنگار: پس از بازی با ساوتهمپتون شما همچنین کلمات سنگینی به کار بردید، حدس می زنم راضی نبودید؟

چیزی که من گفتم مصاحبه ای بود که با تلویزیون برزیل انجام دادم، می توانید بروید و ببینید چه گفتم و موضوع دیگر این است که چه کسی یا چگونه آن را گفته است. من درگیر این بازی شما نمی شوم. شما مرا در کنفرانس مطبوعاتی و مصاحبه های فوری دیده اید، می دانید که چه گفته ام. موضوع به همین سادگی است. به سراغ صحبتهای من بروید که چه چیز به تلویزیون گفته ام، موضوع دیگر این است که کسی چیزی گفته و من از زبان او نقل قول کرده ام، من درگیر این بازیها نمی شوم.

رتبه ی هفتمی برای یونایتد قابل قبول است!

به نظرم رده هفتمی بودن یونایتد را می توانم قبول کنم. با توجه به سرمایه گذاری فوق العاده ای که اورتون انجام داد و طبیعتا نسبت به فصل قبل پیشرفت بزرگی کرده اند اما با توجه به این گمان نمی کنم که اورتون در پایان فصل بالاتر از یونایتد قرار بگیرد. شش تیم وجود دارند که باید در شش رده برتر لیگ قرار بگیرند، فصل به فصل دو تیم از آنها خارج از چهار تیم برتر قرار می‌ گیرد. برای مثال فصل قبل آن دو تیم آرسنال و چلسی بودند. در این فصل دو تیم از ان شش تیم خارج از چهار تیم برتر خواهند بود. تیمی که بهترین تیم از آن شش تیم است، تیمی با پتانسیل کمتر یا بیشتر، تیمی که خیلی خوب عمل نمی کند، اینها همه سوال و جواب خواهند بود. در پایان فصل شش تیم برتر شش تیمی خواهند بود که همه ما از مسئولیت پذیری آنها برای قرار گرفتن بین شش تیم برتر آگاه هستیم.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x