خانه / هیچکدام / مورینیو : حضور زلاتان برای راشفورد یک مزیت است

مورینیو : حضور زلاتان برای راشفورد یک مزیت است

 

خوزه از مزیت های زلاتان می گوید…یونایتدفنز – مورینیو در مصاحبه با گاردین درباره وضعیت تیمش صحبت کرده است که یونایتدفنز آن را برای شما آماده کرده است.

مورینیو درباره حضور در یونایتد گفت:

“زمان زیادی را به دور از فوتبال گذراندم.  از ماه دسامبر دیگر شغلی نداشتم. در این مدت بازی ها را تماشا کردم و تیم ها را آنالیز کردم.  تلاش کردم تا در بالاترین حد ممکن از منچستریونایتد شناخت پیدا کنم، بنابراین می دانستم که آن ها چگونه تیمی بودند و می دانم که می خواهم چگونه تیمی باشند. برای تیمی که می خواستم، به چند بازیکن نیاز داشتم تا آن را به سبک نگاه کردنم به فوتبال تغییر دهم. بخش مهم اینجاست که من خیلی نسبت به فان خال متفاوت هستم. نمی گویم که بهتر هستم، می گویم که تفاوت دارم. البته کار من سخت نبود که بخواهم از یونایتد شناخت کسب کنم. ۳ سال در انگلیس بودم و خیلی از بازیهای این کشور را دیدم و آشنایی خوبی با بازیکنان یونایتد داشتم. به همین دلیل به خوبی توانستم با بازیکنان و شرایط آشنا شوم.”

سرمربی پرتغالی درباره حضور زلاتان در این تیم نیز گفت:

“باید تاکید کنم که زلاتان در کار کردن با بازیکنان جوان، فوق العاده است. فکر می کنم او برای راشفورد یک مزیت باشد. مردم ممکن است بگویند که مارکوس دیگر هر بازی را از ابتدا شروع نخواهد کرد، اتفاقی که در نیم فصل دوم فصل گذشته رخ داد و او در همه بازی ها فیکس بود. با این حال باید در نظر بگیریم حضور زلاتان در تیم یک مزیت و امتیاز خوب برای اوست. ما بسیار خوشحالیم که زلاتان را در تیممان داریم و برای دو سال، احتمالاً دو سال پایانی بازی او، وی احتمالاً نمی توانست لیگ بزرگتری را برای پایان دادن به فوتبالش پیدا کند و ما هم نمی توانستیم مهاجم بهتری را برای پروسه ساختن تیممان پیدا کنیم.”

منچستریونایتد در هفته نخست لیگ برتر باید برابر بورنموث دیدار کند تا تلاش این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر شروع شود.

 

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *