دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مورینیو: جام نگرفتن اینتر مرا آزار میدهد

مورینیو: جام نگرفتن اینتر مرا آزار میدهد

مورینیو پیش از آغاز کنفرانس خود به چند سوال پاسخ داد

یونایتدفنز-خوزه مورینیو تاکید می کند در حالیکه جام نگرفتن اینتر میلان او را آزار می دهد، یوونتوس نیز چنین دورانی را خواهد داشت.مورینیو پیرامون اوضاع تیم سابق خود در فصل جاری ایتالیا این چنین گفت:

کمک داور ویدیویی؟ در یکی از بازیهای ما استفاده شد، ولی آن را نپسندیدم چون یک گل ما مردود اعلام شد بخاطر افساید بودن میلیمتری یک زانو. می خواهم در فوتبال باشد، ولی هنوز به درستی پیاده نشده است.اینتر؟ این سالهای بدون جام باید پذیرفته شود. من یکی از هواداران بزرگ اینتر میلان هستم و به همین خاطر جام نیاوردن آنها مرا آزار می دهد ولی یوونتوس نیز چنین دورانی خواهد داشت. شما نمی توانید همیشه پیروز شود. سعی می کنم همیشه بازیهای اینتر میلان را تماشا کنم و اگر امکانش را نداشته باشم، نتیجه های آنها را دنبال می کنم. یوونتوس؟ یوونتوس همیشه برای یوونتوس بازی می کند. بسیاری از مردم فکر نمی کردند آنها تاتنهام را شکست دهند، ولی من انتظار آن پیروزی را داشتم، حتی اگر بازی آنها به چشم نمی آمد. یونایتد – یوونتوس در یک چهارم نهایی؟ باید اول سویا را شکست دهیم. کونته؟ مشکلاتی بین ما وجود داشت ولی آنتونیو و من کار درست را انجام دادیم.آیا سرمربی ایتالیا خواهم شد؟ نخواهم شد و این بخاطر این نیست که شوقی به آن کشور ندارم بلکه بخاطر این است که مربیان بزرگی در ایتالیا وجود دارد پس نیازی به یک سرمربی خارجی نیست.

 

گفتنی است که مورینیو در فصل ۲۰۱۰/۲۰۱۱ توانست با تیم اینتر میلان یک سه گانه رویایی را رقم بزند و همینطور توانست این تیم را بعد از ۴۱ سال قهرمان جام باشگاه های اروپا بکند

 

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتیچ: به چند بازیکن با تجربه نیاز داریم

ماتیچ از فصلی که گذشت میگوید

یک کامنت

  1. سایت خیلی خوبی دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *