یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / اخبار باشگاه / مورینیو تاکید می کند که شروع خارق العاده منچستر یونایتد هیچ ارزشی ندارد

مورینیو تاکید می کند که شروع خارق العاده منچستر یونایتد هیچ ارزشی ندارد

با وجود چندین پیروزی پرگل و قاطعانه شیاطین و عدم گل خوردن در دیدارهایی ابتدایی از لیگ، رییس این روند آغازین تیم را بی ارزش می خواند.

یونایتد فنز – به گزارش INDEPENDENT، خوزه مورینیو در مصاحبه خود با این خبرگزاری ادعا کرد که هنوز هیچ چیز مشخص نیست و این شروع خوب تیم او را ذوق زده نکرده است. او گفت:

هنوز خیلی زود است. می دانم که فصل گذشته در هفته ششم به نظرم شاید پنج یا شش امتیاز کمتر از امتیاز فعلی داشتیم پس در این فصل نسبت به فصل قبل بهتر ظاهر شده ایم. اما این هیچ ارزشی ندارد. فقط یک شروع است. بازه دشواری با دیدارهای فشرده در ماه اکتبر پیش رو داریم. سخت است. واقعا فکر می کنم که شش تیم برای کسب قهرمانی نبرد خواهند کرد.

به نظرم تیم حریف در پایان واقعا خسته بود. ۹ بازیکن از آنها در میان هفته به میدان نرفتند پس ۹ بازیکن آنها حتی ذره ای تحت فشار خستگی مفرط نبود. آب و هوای زیبایی بود. در منچستر حتی اگر ساعت ۱۱، ۱۲ یا ۳ ظهر تمرین کنید چنین هوایی نصیب ما نمی شود. بدون شوخی این را می گویم. آخرین بار که چنین آب و هوایی تجربه کردیم در تور پیش فصل لوس آنجلس و سپس در سوپر جام اروپای مقدونیه بود و به نظرم بازیکنان واقعا این لذت را تجربه کردند. متوجه شدم که برخی بازیکنانم روی فرم نیستند. روحیه فوق العاده بود و مثل همیشه تلاش می کردند ولی آن آمادگی همیشگی را نداشتند. پس اگر حریف شما با تمام وجود به شما یورش می آورد، بیایید برای ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این کار را انجام دهیم و مستحکم بمانیم.

نه، پیروزی ۵-۰ بهتر از ۱-۰ است. ما هم میخواستیم ۵-۰ پیروز شویم. طبیعی است. ولی این همیشه ممکن نیست و امروز نیز همینطور بود. ما در نیمه اول فرصتهایی جهت گلزنی برای دومین بار داشتیم و در آنصورت بازی متفاوت می شد. لوکاکو و هررا نیز همینطور بودند، اگر در این امر موفق می شدیم من مارسیال و لینگارد را به میدان می فرستادم و برای نتیجه متفاوتی می جنگیدم. اما ساوتهمپتون و پلگرینو را تحسین می کنم.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *