پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو به دنبال جو هارت برای جانشینی دخیا

مورینیو به دنبال جو هارت برای جانشینی دخیا

به نظر میرسد داستان رفتن دخیا به رئال، این بار جدی تر از دفعات گذشته باشد و همین دلیل باعث شده تا مورینیو به دنبال یک جانشین مطمئن برای او باشد.

 

یونایتد فنز- به گزارش روزنامه MARCA چاپ اسپانیا، اگر شنیده ها، حقیقت داشته باشند، خبر مربوط به درخواست داوید دخیا از سران یونایتد، برای دادن اجازه خروج به وی به مقصد مادرید، نباید خیلی هم باشگاه و هواداران را شوکه کرده باشد؛ چرا که به نظر می رسد مورینیو خود را پیش از این که این انتقال رخ دهد،‌ آماده کرده است.

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ، مدتی است که جو هارت، دروازه بان تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستر سیتی را که در حال حاضر بطور قرضی در باشگاه تورینو ایتالیا بسر می برد، زیر نظر گرفته است. هارت که در اوایل فصل، عملکرد خوبی در درون دروازه تیم تورینو داشت، چندی است که اشتباهاتی تأثیر گذار در بازی ها داشته و همین دلیل باعث شده تا شایعاتی مبنی بر بازگشت دوباره او به لیگ جزیره، به گوش برسد.

از طرفی دیگر، اگر انتقال داوید دخیا به رئال صورت بگیرد، پول هنگفتی نصیب باشگاه منچستر یونایتد خواهد شد و این می تواند زمینه ساز حضور دروازه بان با ارزشی چون یان اوبلاک، گلر فعلی باشگاه اتلتیکو مادرید، شود.

واقعیت این است که اگر آقای خاص با انتخاب جو هارت، بخواهد او را به عنوان جانشین دخیا، به اولدترافورد بیاورد، این اقدام او باعث تعجب و حیرت هواداران خواهد شد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *