خانه / هیچکدام / مورینیو به اریک بایلی قول شروع تمام بازی های لیگ را داد.

مورینیو به اریک بایلی قول شروع تمام بازی های لیگ را داد.

یونایتدفنز به گزارش منچسترایونینگ نیوز – ژوزه مورینیو قول داده است که اریک بایلی بعد از اخراج در بازی نیمه‌نهایی لیگ اروپا، تمامی بازی‌های باقی‌مانده لیگ برتر را آغاز خواهد کرد.


بایلی در دقیقه ۷۸ بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ اروپا در مقابل سلتاویگو پس از درگیری با جان گویدتی و رانکاگلیا، با کارت قرمز از بازی اخراج شد.
مدافع ساحل‌عاجی با این کارت قرمز بازی فینال لیگ اروپا در مقابل آژاکس را از دست داد و به نظر می‌رسد مورینیو از بین کریس اسمالینگ و فیل جونز برای همراهی با بلیند انتخاب خواهد کرد.


تنها شانس منچستریونایتد برای اعتراض به محرومیت بایلی، شناسایی اشتباه است که به باور مورینیو چندان محتمل نیست.
مورینیو گفت :

من ندیدم چه روی داد ، امروز هم قصد ندارم ببینم چه شد، شاید فردا آن را بررسی کنم. اما اگر کارت قرمز منصفانه نبود ، من نمی‌دانم اما اگر منصفانه نبود فکر نمی‌کنم قوانین یوفا شانسی برای اعتراض بدهند. درنتیجه فکر می‌کنم که او در فینال نخواهد بود و اگر در فینال بازی نکند، باید تمام بازی‌های باقی‌مانده در لیگ را بازی کند تا به باقی بازیکنان استراحت برسد.

مورینیو همچنین بیان کرد که از ترکیب‌های آزمایشی دربازی‌های باقی‌مانده لیگ برتر در مقابل تاتنهام،ساوثهمپتون و کریستال پالاس استفاده خواهد کرد.

باید به تمام بازیکنان بازی دهم چون ما تنها ۱۵ بازیکن داریم پس باید به آن‌ها بازی دهم. اما باید به‌صورت ترکیبی از آن‌ها استفاده کنم و چاره‌ای جز این ندارم.در لیگ برتر ما تنها می‌توانیم پنجم یا ششم شویم. من فکر نمی‌کنم بتوانیم هفتم شویم و فکر نمی‌کنم بتوانیم چهارم شویم. درنتیجه یا پنجم یا ششم. ما می‌توانیم یک جام ببریم و با بردن این جام به لیگ قهرمانان فصل بعد برسیم . پس برنامه همین است.
اما بدیهی است ، درست مشابه آرسنال که ما بازی را باخته شروع نخواهیم کرد و به‌قصد پیروزی بازی خواهیم کرد.بازی را برای حریفمان سخت خواهیم کرد . ما فرصت گرفتن نتیجه را داشتیم و همان کار را مجدداً انجام خواهیم داد.
من نمی‌گویم که بازی‌های باقی‌مانده مهم نیستند، مهم هستند اما بازی دیگری هست که از آن‌ها هم مهم‌تر است.بازی یکشنبه نیز برای ما مهم است.

درباره ی رامین حسین زاد

رامین حسین زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *