دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / خبر اسلایدی / مورینیو بعد از برد سیتی: به بازیکنان بیشتری نیازمندم

مورینیو بعد از برد سیتی: به بازیکنان بیشتری نیازمندم

خوزه مورینیو بعد از برد دربی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ صبح امروز در هیوستون موفق به شکست منچستر سیتی شد. مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی به بسیاری از مسائل واکنش نشان داد.

نتیجه و نمایش:

“جلسه ی تمرینی بسیار خوبی بود. این همان چیزی بود که ما هنگام برنامه ریزی برای پیش فصل به آن فکر میکردیم. دو بازی مقابل تیم های ام ال اس و پس از آن صف آرایی مقابل بهترین تیم های جهان.خوب بود؛ آنها بازیکنان بسیار خوبی دارند و فوتبال با کیفیتی ارائه میدهند. ما باید خوب بازی می کردیم. مخصوصا موقعی که کیفیت بازی در نیمه ی اول بسیار بالا بود. بازی سخت بود و بازیکنان خسته هستند. من واقعا راضی هستم و مطمئنم که پپ هم راضیست. مهم ترین چیز این است که بازیکنان تمریناتی با کیفیت بالا را تجربه میکنند. تماشاگران و استادیوم عالی هستند و مسئولان برگزاری تور امکانات خوبی در اختیار ما گذاشته اند. هیچ تیمی مصدوم نداشت. همه چیز خوب است.”

خوبی های خرید زودهنگام:

“موقعی که به تیم و لوکاکو و لیندلوف نگاه میکنم ، از اینکه تیمم اینجاست خوشحال می شوم. اگر شما یک بازیکن بخرید، حتی نمیگویم دو ، اما اگر شما دو بازیکن را در سریع ترین زمان ممکن بخرید زیرا که عملکرد لوکاکو و لیندلوف و نیازهایشان را می بینید ، برا مثال – پاس پل پوگبا به لوکاکو ، راهی او که برای حمایت منتظر ماند و… “

پیش فصل خیلی عالی پیش می رود:

“آماده سازی ها عالی هستند ، من به گفتن این ادامه میدهم . هیچ خطایی از ارگان های مسئول و باشگاه سر نزده است.خطاها و اشتباهات صفر هستند ، کیفیت کار بالا است و سختی بازیهای نیز همینطور. فقط مشکل مصدومیت وجود دارد که آن نیز کوچک است.همه چیز به خوبی پیش می رود. ۱۰ روز از شروع کار میگذرد و هنوز راهی طولانی در پیش است. ما دو بازی دیگر در آمریکا داریم و سپس به اروپا میرویم. بازیکنان بسیار خوبی در تیم هستند و بازیکنان جدید نیز حس می کنند که در خانه اند. “

تغییرات در دفاع:

” ما با دو مدافع میانی و در کل با چهار مدافع بازی کردیم. یکی در نیمه ی اول و دیگری در نیمه ی دوم. تنها والنسیا بیشتر از باقی بازیکنان بازی کرد زیرا او در مقابل سالت لیک خیلی فرصت بازی نداشت. در مقابل رئال مادرید نیز ما همین شیوه را در پیش خواهیم گرفت . ما برای تمرین اینجا هستیم و میخواهیم به هم زمانی برای بازی کردن بدهیم. در این بازی ما با اریک بایی، جونز و اسمالینگ و لیندلوف بازی کردیم. بازی بعدی لیندلوف با کسی دیگر و بایی با کسی دیگر خواهد بود. این فقط راجع به خوب دفاع کردن نیست، بلکه به خوب پاسکاری کردن نیز ربط دارد. همه  چیز خوب است. همه چیز به خوبی پیش می روند. “

مورینو هفته ی قبل تاکید کرد که به دو خرید دیگر نیاز دارد اما چهارشنبه اعلام کرد که ممکن است شیاطین سرخ تابستان را با سه ورودی جدید به پایان برسانند. وقتی از مورینیو درباره ی زمان نهایی شدن انتقال سومشان سوال شد گفت:

” نمیدانم، نمیدانم ، من مسئول آن نیستم. اعتبار، وجود لوکاکو و لیندلوف در زمان درست در بین ماست. اعتبار برای من نیست، برای اد وودوارد است و از او برای به خدمت گیری دو بازیکن مهم تشکر می کنم. اما ما اندکی بیشتر میخواهیم و هنگامی که شما تیم های دیگر لیگ برتر را می بینید، نحوه ی یارگیری شان و بازیکنهایی که تازه به خدمت گرفته اند. شما می بینید که قهرمان (چلسی) سه بازیکن عالی گرفته است؛ راه من سیتی برای ورود به بازار را میبینید، و لیورپول و وست هم نیز همینطور.”

مورینیو افزود:

” من درباره ی وست هم فکر میکنم که باید اولین بازیمان در فصل جدید را با آنها انجام بدهیم . آنها جو هارت و چیچاریتو و آرناتوویچ را گرفته اند، عالی است. به نظر م یرسد آنها برای بردن لیگ جزیره تلاش می کنند. تیم ها در بازار فوق العاده هستند و من به دنبال اندکی بیشتر هستم (خرید بازیکنان). تیم های دیگر نیز می توانند این کار را انجام دهند (که سریعتر خریدهایشان را انجام دهند)، این یک نقد یا فهمیدن سختی های موجود نیست، کلا انتقادی نیست اما من سختی وضعیت بازار را درک میکنم و شما قبول دارید که نمیتوان قیمت اولیه را برای خرید بازیکنی قبول کرد.ما باشگاه هایی را میبینیم که یا میخواهند یا نمیخواهند بر سر بازیکنی معامله کنند ، اما بازار تا ۳۱ آگوست فعال خواهد بود. همانطور که میگفتم ، من دوست دارم که از روز اول کارم را جدی بگیرم و تفاوت برای لوکاکو این است او از روز اول با ما باشد یا از روز ۲۹ آگوست ، تفاوت بسیار بزرگ است.”

وقتی از مورینیو سوال پرسیده شد که وی گفت به دنبال تقویت کدام پست ها می باشد، گفت:

“به شما نمیگوم ، ببخشید (متاسفم.)”

به گفته ی رسانه ها منچستریونایتد در حال حاضر میخواهد پست هافبک و بال چپ خود را تقویت کند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

ویژه: آنتونی به سه دلیل می بایست یونایتد را ترک کند

همه شاهد آن بوده اند که وی پس از ورود خوزه مورینیو شرایط مطلوبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *