خانه / نقل و انتقالات / مورینیو برای خرید لوکاکو و موراتا، هم زمان اقدام کرده بود

مورینیو برای خرید لوکاکو و موراتا، هم زمان اقدام کرده بود

یونایتد پس از حصول اطمینان از عدم امکان حضور زلاتان حداقل تا ژانویه تمرکز خود را بر خرید مهاجم قرارداد.

یونایتد فنز – در ابتدای کار هدف اصلی آنها آنتونیو گریزمان بود ولی با وجود ممنوعیت اتلتیکو مادرید در نقل و انتقالات تابستانی این امر میسر نشد. در ادامه نیز پس از ماه ها انتظار برای ورود موراتا به باشگاه و جانشینی ابراهیموویچ به طور غیر منتظره ای لوکاکو از میان قول های مرسی ساید به شیاطین سرخ پیوست.

در این بین MEN ادعا دارد که یونایتد برای خرید هر دوی آنها به طور همزمان اقدام کرده بود. به طور قطع لوکاکو بیشتر مدنظر مورینیو قرار داشت چرا که باشگاه حاضر شد مبلغ ۷۵ میلیون پوند را بابت شکست چلسی در این معامله بپردازد، و نیز لوکاکو از ابتدای کار پس از لغو خرید گریزمان انتخاب اول مورینیو بوده است و درحالی که چلسی از به خدمت گیری او اطمینان داشت، تصمیم نهایی او حضور در اولدترافورد بود.

رئال مادرید مدت های مدید ثابت کرده است که چقدر در امر معامله حیله گر است، آنها رقم گزافی را بر روی مهاجم خود قرار دادند، که طبق نظر کارشناسان در جهت انتقامی بود بر تلافی شکست در خرید دخیا. در ادامه نیز این خبرگزاری از مشخص کردن دلیل عدم افزایش قیمت پیشنهادی برای خرید موراتا و اقدام به انتقال لوکاکو امتناع ورزید.

هردو بازیکن امروز در تقابل حضور دارند، موراتا و یارانش در استمفورد بریج میزبان توپچی ها می باشد و لوکاکو به همراه شیاطین سرخ پذیرای باشگاه سابق خود خواهد بود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *