خانه / مربیان / مورینیو: با استفاده ی کمک داور ویدئویی موافق هستم

مورینیو: با استفاده ی کمک داور ویدئویی موافق هستم

سرمربی شیاطین سرخ در مورد استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی صحبت هایی انجام داده است.

یونایتد فنز- کمک داور ویدئویی در فصل جاری در جام حذفی و جام اتحادیه ی انگلیس مورد استفاده قرار میگیرد اما روز شنبه برای اولین بار این تکنولوژی در بازی منچستریونایتد استفاده خواهد شد.

اگر اخیرا جنجال هایی در استفاده از این تکنولوژی در بازی های دیگر به وجود آمده است اما مورینیو با این ایده موافق است و معتقد است که زمان آن رسیده تا داور ها از حمایت بیشتری برخوردار باشند تا ضریب اشتباه آنها کاهش پیدا کند. او در مصاحبه با MUTV گفت:

سوال هایی از قبیل اینکه آیا ما این تکنولوژی را دوست داریم یا خیر و یا اصلا با آن موافق هستیم از ما پرسیده میشود اما صادقانه بگویم که فکر میکنم این سوال ها باید از داوران پرسیده شود. آنها میخواهند بهترین عملکرد خود را داشته باشند و دوست ندارند که اشتباه کنند.

اما گاهی اوقات آنها اشتباه میکنند چرا که انسان هستند و شما نمیتوانید از اشتباه اجتناب کنید مگر اینکه تکنولوژی به شما کمک کند.پس اگر داوران از مورد استفاده قرار گرفتن این تکنولوژی خوشحال هستند پس باید مورد استفاده قرار بگیرد. از نظر من این خوب است و احساس مثبتی نسبت به استفاده از کمک داور ویدئویی دارم.

مورینیو معتقد است که استفاده از این تکنولوژی باعث میشود حتی اشتباهات جزئی نیز حذف شوند.

البته که آنها باید اصلاحاتی داشته باشند. آنها باید اطمینان حاصل کنند که این مسئله روند بازی را خیلی متوقف نکند. این میتواند احساسات هواداران و بازیکنان را سرد کند چرا که گاهی اوقات آنها باید چند دقیقه صبر کنند تا ببیند یک صحنه گل بوده است یا خیر و سپس خوشحالی کنند.

اما نظر شخصی من این است که از گرفته شدن تصمیم درست و عادلانه خوشحال میشوم. آیا پنالتی و یا هند است یا خیر، نیازی به کارت قرمز هست یا خیر. فکر میکنم تصمیمات عادلانه باعث خشنودی من و دیگران خواهند بود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

دیگو گودین: به دلایل شخصی پیشنهاد منچستریونایتد را رد کردم

گودین در مورد پیشنهاد منچستر با مطبوعات صحبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *