یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مورینیو: باید بهترین مبل ممکن را برای خانه ی خود خریداری کنید؛ برای پیروزی خواهیم جنگید

مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

یونایتد فنز – منچستریونایتد در بازی بعدی خود و در یک دیدار حساس به مصاف لیورپول در آنفیلد می رود. آقای خاص پیش از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

 

نقل و انتقالات:

موضوع فقط در مورد صرف هزینه و تقویت تیم نیست، یک تیم فوتبال فراتر از اینهاست، فقط صرفا هزینه کردن نیست. مثل یک خانه است، مسئله فقط خرید مبلمان نیست، باید تلاش کنید، برای خرید بهترین مبلمان ممکن هزینه میکنید و سپس آماده می شوید تا در خانه ای شگفت انگیز زندگی کنید.

دلیل غیبت ماتیچ و دخیا در بازی والنسیا:

 تنها دو بازیکنی که اماده بازی بودند ولی به مستایا سفر نکردند دخیا و ماتیچ بودند. به جز انها هیچ بازیکن اماده دیگری نداشتیم. چون دارای مشکلاتی بودند. پس به جز دخیا و ماتیچ ممکن ترین تیم را به مصاف والنسیا بردیم. هر دوی انها بنا بر دلایلی با ما سفر نکردند. دخیا هر دقیقه بازی کرده بود و نیاز به استراحت ذهنی داشت. ماتیچ هر دقیقه بازی کرده بود و نیاز به استراحت جسمانی داشت. امیدوارم بین جلسه تمرینی امروز و فردا بتوانیم اخبار مثبتی از دیگر مصدومان داشته باشیم. ولی شرایط آسانی نیست.

خبرنگار: شهرت شما نتیجه گرفتن در استادیومهای دشوار است، آیا ابزار لازم برای انجام چنین کاری در آنفیلد را دارید؟

سعی خواهم کرد، همیشه سعی می کنم و می خواهم تیمی را به میدان بفرستم که قادر باشد با چنان انگیزه ای مرا همراهی کند و چنان نگرش و اعتماد بنفسی داشته باشد. می دانیم که به مصاف صدرنشین خواهیم رفت، تیمی که بالاتر از ماست ولی ما هم توانایی های خود را داریم، پتانسیل خود را داریم و حتی با وجود مشکلات و شبهاتی که در انتخاب بازیکن داریم، باید تاکتیک، روش و فلسفه درست داشته باشیم، در مورد همه چیز شبهات داریم ولی با بازیکنانی که در دسترس داریم به مصاف حریف خواهیم رفت و تیمی را به میدان خواهیم فرستاد که برای کسب پیروزی بجنگد.

کسب جام مهمتر است یا بازی زیبا:

 نمی دانم، بستگی به نگرش شما نسبت به موضوع دارد، بله به نظرم کسب جام مهم است، بخصوص وقتی پتانسیل جنگیدن برای کسب جام را داشته باشید و بخصوص وقتی به وضوح بگویید که هدف ما کسب جام است، به نظرم گاهی اوقات فقط حرف زدن خیلی هوشمندانه نیست ولی وقتی پتانسیل قهرمانی را داشته باشید، چیزی برای مخفی کردن ندارید، از روز اول نسبت به پتانسیل خود اگاه هستید و انگیزه شما به پتانسیل شما مربوط است چون اینکه بگویید ما خواهان قهرمانی هستیم را همه می توانند بگویند ولی روی دیگر این است که پتانسیل قهرمانی را در مسیر پیش رو داشته باشید اما به نظرم یورگن پیش از این نیز گفته است که خواهان کسب قهرمانی لیگ است و هدف آنهاست.

خبرنگار: این تیم لیورپول حس لیورپول جدیدی را دارد، تیم فعلی یونایتد با تیم ایده ال مورینیو چقدر فاصله دارد:

خیلی. دلیل آن چیست؟ همان دلایلی که به دوست خبرنگار شما گفتم. موضوع فقط پول خرج کردن نیست.

خبرنگار: آیا در تقابل های لیورپول، با شما ناعادلانه برخورد شده است؟

نمی دانم به شما چه بگویم، نمی خواهم ان را تحلیل کنم، ما فصل قبل در لیورپول دو نتیجه خوب کسب کردیم، در خانه انها را شکست دادیم، گمان کنم در هیچ یک از چهار تقابل خود با لیورپول شکست نخوردیم ولی این مربوط به گذشته است پس بازی یکشنبه هیچ ربطی به اتفاقات گذشته ندارد بنابراین نباید روی اتفاقات گذشته یا تحسیناتی که از ما شده است یا نشده است تمرکز کنم، باید روی دیدار پیش رو تمرکز کنم و این بازی پیش رو است که مهم است و همین و بس.

آیا این زمان اضافی آماده سازی برای بازی بعدی به یونایتد کمک خواهد کرد؟

امیدوار هستم چون به نظرم یک روز اضافی داشتن و اینکه سه شنبه تا شنبه را برای انجام تمرینات تاکتیکی داشته باشیم خوب است چون مدت زیادی است که بخاطر تراکم بازیها اینکار را انجام نداده ایم.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x