خانه / هیچکدام / مورینیو: بازی های ملی در آمادگی تیم تاثیر منفی دارد

مورینیو: بازی های ملی در آمادگی تیم تاثیر منفی دارد

سرمربی شیاطین سرخ معتقد است دوری بازیکنان به دلیل بازی های در آمادگی تیمش تاثیر بسزایی دارد…

یونایتدفنز – بسیاری از بازیکن های منچستر یونایتد درگیر بازی های ملی بوده و اکنون به اردوی تیم های ملی خود اضافه شده اند. دوری ملی پوش های یونایتد از این تیم در آستانه تقابل دوباره آقای خاص با پپ گواردیولا باعث می شود که مورینیو از روند تمرینات و نحوه زندگی بازیکن های خود بی خبر باشد. ژوزه مورینیو درباره تمرینات اخیر یونایتد به تلویزیون اختصاصی این باشگاه می گوید:

“ما در حال حاضر با ۸ بازیکن غالباً نیمکت نشین و همچنین سم جانستون به عنوان دروازه بان تمرین می کنیم. من از نحوه تمرین، ریکاوری و زندگی بازیکن های ملی پوش در این مدت بی خبر خواهم بود. برخی از آنها دوشنبه و برخی دیگر نیز جمعه به نزد ما بر می گردند. حتی سه بازیکن یعنی سرخیو رومرو، مارکوس روخو و آنتونیو والنسیا تنها یک روز پیش از بازی مقابل منچستر سیتی به اردوی ما اضافه می شوند. این قضیه یک فرایند پیچیده و دشوار را برای ما به وجود خواهد آورد. البته من به همه بازیکن هایی که اکنون از جمع ما جدا شده اند عشق می ورزم چرا که آنها برای تیم ملی کشورشان به میدان می روند.

گفتنی است که زلاتان ابراهیموویچ ابر ستاره سوئدی ۳۴ ساله منچستر یونایتد پس از بازنشستگی از تیم ملی سوئد، اکنون به تعطیلات رفته و حتی ژوزه مورینیو، دو روز بیشتر از سایر بازیکن های این تیم، به وی استراحت داده است. در واقع بازیکن های غیر ملی پوش یونایتد به استراحت دو روزه و زلاتان ابراهیموویچ به استراحت ۴ روزه رفته اند.”

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *