چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو: اگر زودتر به الدترافورد رسیده بودم برای جذب رناتو سانچز میجنگیدم

مورینیو: اگر زودتر به الدترافورد رسیده بودم برای جذب رناتو سانچز میجنگیدم

سرمربی شیاطین سرخ اقرار کرده است که بسیار مشتاق به داشتن رناتو سانچز در تیم خود است.

یونایتد فنز- مورینیو گفته است که رناتو سانچز اشتباه کرد که بایرن مونیخ را به جای منچستریونایتد به عنوان تیم خود برگزید. منچستریونایتد فصل گذشته سانچر ۱۹ ساله را زیر نظر داشت ولی وقتی که فن خال سرمربی بود این انتقال به تعویق افتاد و در نهایت او به بایرن مونیخ پیوست. وقتی که مورینیو به الدترافورد آمد، سانچز در یورو فرانسه برای پرتغال درخشید و بهترین بازیکن جوان رقابت ها شد.

مورینیو در فصل جاری فرصت زیادی را برای بازی به راشفورد ۱۹ ساله داده است در حالی که سانچز تنها ۵ بازی برای بایرن در بوندسلیگا از ابتدا در میدان بوده است. مورینیو گفت:

ما میخواهیم که بازیکنان جوان بازی کنند و پیشرفت داشته باشند. در این زمان، بهترین تیم ها به دنبال پیروزی هستند و باوجود روند تجربه اندوزی و پیشرفت بازیکنان جوان، پیروزی سخت است. شما به باشگاه های دیگری میروید که بازیکنان جوان پیشرفت کرده اند. بازی کردن آسان است چرا که هیچ فشاری بر روی تیم هایی که در میانه ی جدول است نیست، شما میتوانید امروز برنده باشید و فردا بازنده. ولی در باشگاه های بزرگ اینگونه نیست.

یک جوان پرتغالی به نام سانچز که قهرمان یورو نیز شده است در تیم بایرن مونیخ است ولی فرصت بازی ندارد. آخرین باری که او بازی کرد آنها مقابل هوفنهایم شکست خوردند. آیا او مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد؟ من شک دارم که اینچنین باشد. میدانید که منظورم چیست، تناقض هایی در همه ی ما وجود دارد.

مورینیو تایید کرد که قصد به خدمت گیری سانچز را داشت ولی دیر پیوستن او به منچستریونایتد باعث شد که این اتفاق رخ ندهد. مورینیو گفت:

من دیر رسیدم، در می به باشگاه آمدم، ما مذاکرات را یک هفته زودتر آغاز کردیم ولی کاملا خارج از جریان مذاکرات بودیم. اگر زودتر میرسیدم برای جذب او میجنگیدم. منچستریونایتد تعداد زیادی از بازی های رناتو را زیر نظر داشت و من حتی بیشتر از آنها او را تحت نظر داشتم.

در بسیاری از مواقعی که در خانه بودم بازی های بسیاری از بنفیکا و لیگ پرتغال تماشا میکردم، با صرف وقت شناخت بهتری از این جوان پیدا میکردم. او در یک باشگاه بزرگ است، در لیگی که قطعا قهرمان خواهد بود. باشگاه در هر پستی بازیکنان کلاس جهانی دارد که متعلق به ساختار است، کمی مانند بنفیکا.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *