پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / سرنخ نقل و انتقالاتی سایت باشگاه

سرنخ نقل و انتقالاتی سایت باشگاه

مورینیو اذعان داشته است که تنها فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه در مدت زمان باقی مانده میتواند خروج احتمالی زلاتان ابراهیموویچ باشد.

یونایتد فنز- قبل از امضای قرارداد با سانچز در سایت باشگاه بخشی با نام ‘خرید های فصل ۲۰۱۷/۱۸’ وجود داشت. این بخش در جولای به سایت اضافه شد و مطالبی نظیر انتقال لوکاکو و ماتیچ در آن به اشتراک گذاشته شده بود. اما حالا این بخش حذف شده است و با توجه به اینکه تنها دو روز برای جذب بازیکن برای ادامه ی فصل فرصت باقیست، این میتوان نشانگر پایان فعالیت باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی باشد.

به جای بخش مذکور بخش جدیدی ایجاد شده است که در آن منحصرا به الکسیس سانچز پرداخته شده است. در این بخش عکس ها و تصاویر زمینه ی زیادی از سانچز قرار داده شده است.

زمانی که به نظر میرسد باشگاه خرید جدیدی را اعلام نخواهد کرد، مورینیو گفت که احتمال دارد یک نقل و انتقال دیگر در این ماه انجام شود. مورینیو گفت اگر زلاتان که در فصل جاری تنها هفت بازی انجام داده است، تصمیم به ترک الدترافورد بگیرد جلوی او را نخواهد گرفت. مورینیو گفت:

تنها یک سال از قرارداد زلاتان باقی مانده است. او چیزی به من نگفته است اما اگر این واقعیت داشته باشد و او بخواهد فوتبال خود را در باشگاه و کشور دیگری ادامه دهد، ما به فراهم شدن زمینه ی انتقال کمک خواهیم کرد و کار او را سخت نخواهیم کرد.

با این حال مورینیو تاکید میکند که زلاتان هیچ چیزی مبنی بر تمایل برای ترک باشگاه به او نگفته است. سرمربی شیاطین سرخ در یک کنفرانس خبری گفت:

او هیچ چیزی در این باره به من نگفته است. اولین بار این را از شما (رسانه ها) میشنوم. من این خبر را در روزنامه ای خواندم یا در شبکه ی تلوزیونی ای دیدم. او هرگز چیزی در این باره به من نگفت پس من اطلاعی از این موضوع ندارم.

آخرین چیزی که زلاتان به من گفت این بود که میخواهد کاملا ریکاوری کند و به تیم کمک کند. او سخت تمرین میکند تا به آمادگی مطلوب برسد. نمیگم که مصدوم است زیرا او الان مصدوم نیست اما در تلاش است تا به سطح آمادگی مورد نیاز برای بازی در لیگ جزیره برسد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *