خانه / مصاحبه / مورینیو: انتظار ندارم الکسیس بازی بعدی مجددا گلزنی کند

مورینیو: انتظار ندارم الکسیس بازی بعدی مجددا گلزنی کند

مورینیو از نقش جدید الکسیس سانچز میگوید

یونایتدفنز- خوزه مورینیو در خصوص نقش جدید الکسیس سانچز در منچستریونایتد این چنین گفت:

چند هفته پیش به الکسیس و پل گفتم که نمی توانم از بازیکنانم توقع داشته باشم که در هر بازی بهترین بازیکن میدان باشند، هر بازی گلزنی کنند، هر بازی بی نقص باشند.توقعی که من دارم یک سطح مشخص است که از ان پایین تر نروید و این یکی از اساس فوتبال است. اگر این اصول را انجام دهید، آنگاه در برخی بازیها استعداد شما شکوفا می شود و تفاوتها را رقم می زند، این خوب است.پس انتظار ندارم الکسیس بازی بعدی مجددا گلزنی کند و دوباره بهترین بازیکن میدان شود، فقط از او میخواهم که ثبات داشته باشد و در مورد الکسیس فصل بعد برای او شرایط خیلی بهتری فراهم خواهد کرد تا بازیکن برتری برای ما باشد چون من پنجره زمستانی را دوست ندارم.

مورینیو صحبت های خود را اینگونه ادامه داد و گفت:

اگر با ۸۱ امتیاز دوم شویم و لیگ بهتری از تاتنهام، لیورپول، چلسی و آرسنال داشته باشیم، فصل موفقی داشته ایم. به نظرم این موفقیت است چون ۸۱ امتیاز برای شکستن ۸۰ امتیاز هدف است و دوم شدن پشت سر یک قهرمان دست نیافتنی خوب است، اینکه نسبت به فصل قبل بیشتر امتیاز بگیریم، بیشتر پیروز شویم، بیشتر گلزنی کنیم، گل کمتری دریافت کنیم، نتایج خیلی بهتری مقابل تیمهای برتر داشته باشیم یعنی فصل موفقی داشته ایم.

مورینیو در خصوص بازی فینال گفت:

فینال یک فینال است و طبیعتا باید سعی کنید قهرمان شوید ولی فکر نمی کنم به این خاطر فینال باشد که ایا تیمی خوب است یا بد، مربی خوب است یا بد و فصل خوبی داشته است یا بد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *