پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مورینیو: انتخاب پنالتی زن را به عهده خود بازیکنان گذاشتم

مورینیو: انتخاب پنالتی زن را به عهده خود بازیکنان گذاشتم

ژوزه مورینیو از انتخاب پنالتی زن تیمش صحبت کرد.

یونایتد فنز- ماه گذشته روملو لوکاکو پشت ضربه پنالتی برای منچستریونایتد ایستاد اما ضربه او توسط اشمایکل مهار شد. برای بازی شب گذشته مقابل اورتون خوان ماتا پنالتی زن اول تیم بود اما زمانی که اشنایدرلین مرتکب خطای پنالتی شد او در زمین حضور نداشت. مارسیال که لحظاتی قبل از آن به زمین آمده بود با اعتماد به نفس پنالتی را تبدیل به گل کرد.
مورینیو بیان کرد که انتخاب پنالتی زن را در نبود ماتا به عهده بازیکنان گذاشته است. او در مصاحبه با sky sports در اینباره گفت:

پنالتی زن ما خوان ماتا بود و چون او در زمین نبود تصمیم را به عهده بازیکنان گذاشتم. این برای مارسیال خوب است برای من هم خوب است. مشکلی نیست.

مورینیو همچنین اعتراف کرد زمانیکه بازی یک هیچ بود از احتمال کامبک اورتون میترسید.
یونایتد در دقیقه ۴ با ضربه والنسیا پیش افتاد اما تا دقیقه ۸۳ گل دیگری نزد تا زمانیکه میختاریان، لوکاکو و مارسیال نتیجه را ۴ بر صفر کردند. شیاطین سرخ فصل گذشته در بازی با سوانسی در لحظات پایانی با ضربه ایستگاهی سیگوردسون که اکنون به اورتون پیوسته با نتیجه یک بر یک متوقف شدند. مورینیو در ادامه گفت:

آنها موقعیت زیادی نداشتند اما معدود فرصت هایی داشتند. من فصل گذشته بازی مقابل سوانسی را به یاد می آورم که مقابل سوانسی با ضربه ایستگاهی سیگوردسون در لحظه آخر یک بر یک متوقف شدیم. اورتون بهتر می شود اما آنها در موقعیت سختی هستند و هفته های سختی پشت سر گذاشتند. من اینهمه بازی های سخت پشت هم را دوست ندارم. من فقط بازی با یکی از پنج تیم برتر را ترجیح میدهم. اما آنها با همه این تیم ها برخورد کرده اند و این عادلانه نیست.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

یحیی توره: پوگبا یکی از آن بازیکنانی است که دوست دارم کنار او بازی کنم

کریک و یحیی توره از پوگبا سخن میگویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *