خانه / هیچکدام / مورینیو: اشلی یانگ فرد مثبت اندیشی است

مورینیو: اشلی یانگ فرد مثبت اندیشی است

وینگر منچستریونایتد کلمه “حادثه” را توسط خوزه بعد از باخت به واتفورد دریافت کرد که نتیجه ان الگو شدن وی برای هم تیمی های خود است…

یونایتدفنز-به گزارش از منچستر ایونیگ نیوز, خوزه مورینیو به بازیکنان خود گفته است که به عملکرد یانگ بعد از باخت به واتفورد نگاه کنند. مورینیو حرکت یانگ و عملکرد وی را حادثه ای برای لیگ جزیره دانست. او که به جای انتونیو مارسیال مصدوم در نیمه اول به زمین امد با تعویض ضعیف جناحین و پاس های اشتباه و کم ایجاد موقعیت برای گل عملکرد ضعیفی از خود نشان داد. ولی مورینیو گفت که این یک باخت موفقیت امیز بوده است و گفت که عملکرد یانگ بهتر خواهد شد و از او حمایت کرد.
مورینیو به mutv گفت:

“من این حجم از تعادل را دارم. تعادل برای من است نه اینکه به دور زمین بدویم چرا که چند بازی را بردیم و هیچکس ناراحتی و غمگین بودن مارا نبیند. من ناراحتم. به طور واضح هم ناراحتم. به بازیکنان گفتم که فقط یک راه وجود دارد. ما در ساعت ۱۰:۳۰ صبح تمرین داریم و باید در انجا حضور داشته باشیم. انها باید کار کنند. باید خود را به طور جدی نشان دهند. من انها را مانند مثال نشان میدهم. یانگ برخلاف عملکرد ضعیفش بسیار خوب و موثر و مثبت اندیش خود را نشان داد و بهتر نیز خواهد شد. ما به افراد مثبت احتیاج داریم تا به ما قوت و انرژی مثبت دهند چون قرار است دفعه بعد این ها به زمین بروند و فوتبال بازی کنند.”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *