پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مورینیو: از پیوستن فرد به منچستریونایتد خوشحال هستم

مورینیو: از پیوستن فرد به منچستریونایتد خوشحال هستم

اولین کنفرانس خبری فرد در منچستریونایتد

یونایتدفنز-خوزه مورینیو این سرمربی ۵۴ ساله و پرتغالی تیم منتچستریونایتد در خصوص پیوستن فرد به تیمش این چنین گفت:

 فرد قابلیتهای سایر هافبکهای ما را ارتقا خواهد داد، چیزی‌ که به ان نیاز داریم. ذهن خلاق او و دید پاسکاری وی ابعاد دیگری به بازی ما اضافه خواهد کرد. خیلی خوشحالم که او به ما ملحق شد و باور دارم که بازیکنان ما می دانند که او چقدر می تواند برای تیم ما حیاتی باشد.

همچنین فرد این هافبک ۲۴ ساله تیم ملی برزیل در خصوص پیوستنش به منچستریونایتد این چنین گفت:

منچستر یونایتد بزرگترین تیم جهان است و خوشحالم که جزئی از این تیم خارق العاده هستم. همکاری با خوزه مورینیو کسی که در طول دوران مربیگری خود جامهای بسیاری کسب کرده است فرصتی می باشد که نباید از دست داد.برای شروع و ملاقات با هم تیمی های جدید خود بی صبرانه منتظر هستم. می خواهم از همه دست اندر کاران شاختار برای تمام انچه در طول ۵ سال برایم انجام دادند تشکر کنم.این برای من لحظه هیجان انگیزی است در حالیکه حالا تمام تمرکز من روی جام جهانی به همراه تیم ملی برزیل است.

وی همچنین در ادامه این چنین گفت:

واقعا خوشحالم، از اینکه اینجا هستم و فرصت بازی برای این باشگاه بزرگ را کسب کردم بسیار خرسندم. یونایتد باشگاه عظیمی با تاریخی غنی است که بازی برای ان افتخار بزرگی است. من فقط بسیار خوشحالم که انتقال خود را نهایی کردم و حالا در انتظار بازی برای تیم هستم.همانطور که گفتم منچستر یونایتد باشگاه بزرگی است. وقتی جوان بودم نامی بود که مدام می شنیدم و مدام در بازیهای کامپیوتری به چشمم می خورد و به بازی با ان تیم عادت داشتم. برای من منچستر یونایتد به معنای جلال و شکوه است.به نظرم نام تئاتر رویاها خود گویای همه چیز است. استادیوم باشکوهی است. زمانی من مقابل گیگز به میدان رفته ام و از اینکه فرصت بازی مقابل او را کسب کردم خوشحال بودم. حالا من به این تیم ملحق شدم نه برای بازی در کنار گیگز بلکه برای بازی برای تیمی که او بازیکن ان بود و برای همین رنگ پیراهن می‌ جنگید.بدون شک چالش بزرگی خواهد بود. اما همانطور که پیش از این نیز گفته ام، من کسی هستم که همیشه بدنبال پیشرفت هستم. هر روز بدنبال نمایش بهترین تواتایی های خود هستم و اینکه تلاش کنم برای پیشرفت، و ان به معنی سعی در بازی بهتر و نمایش عملکرد خوب در لیگ جزیره به همراه منچستر یونایتد است تا افتخاراتی بزرگ و جامها کسب کنیم.در یونایتد من بدنبال قهرمانی جامها در کنار هم تیمی ها و مربی جدید خود هستم، در بازیها با پیراهن یونایتد پیروز شوم و با کسب افتخارات بزرگ گروهی تاریخ را رقم بزنیم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

فن در سار: بلیند بازیکن فوق العاده ای است

اسطوره ی فوتبال هلند که سابقه ی بازی در آژاکس و منچستریونایتد را دارد نسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *