خانه / هیچکدام / مورینیو آینده درخشانی را برای یونایتد ترسیم کرده است

مورینیو آینده درخشانی را برای یونایتد ترسیم کرده است

مورینیو معتقد است که منچستر یونایتد در این فصل در حال پایه گذاری تیم برای سالهای بهتری در آینده است.

یونایتد فنز – به گزارش Sky Sports، مورینیو در جدیدترین گفتگوی خود با این خبرگزاری، آینده درخشانی را برای یونایتد ترسیم کرده است، وی در این گفتگو به ستایش از راشفورد پرداخته است و از آخرین وضعیت ایبراهیموویچ نیز گفته است. وی در این گفتگو چنین می گوید:

مهم نیست درباره جام هایی که می ‌بریم یا نمی بریم چه اتفاقی می افتد. من همیشه احساس می کنم که فصل برای من، بازیکنان و باشگاه، بسیار مهم است.

می خواهم بگویم که این می تواند اولین فصل از پنج، شش یا هفت فصل آینده باشد. این می تواند اولین فصل از سالهای بهتر پیش رو باشد.

و حقیقت این است که ما حتی در اولین فصل از سالهای بهتر پیش رو، قهرمان شده ایم و در حال حاضر نیز شانس انجام دادن کارهای خوبی تا پایان فصل داریم.

اگر بتوانیم قهرمان لیگ اروپا شویم و در آگوست مقابل قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، سوپر کاپ اروپا را برگزار کنیم، فوق العاده خواهد شد.

می خواهم بگویم که این مشابه دورانی از رئال مادرید است چون آنها دو هیولا در دو بازه دشوار بودند. وقتی شما به باشگاه باشکوهی می‌ روید، عظمت، فشار و توقعات را حس می کنید.

اما همچنین احساس می کنید که باشگاه آماده نیست، آماده برآورده کردن چنین توقعاتی نیست و شما باید بیشتر تلاش کنید.

و پس از آن باید بیشتر بجنگید. پس من آمدنم به اینجا را با آمدنم‌ به رئال مادرید مقایسه خواهم کرد. چلسی، اینتر میلان و پورتو نیز شناسه متفاوتی دارند‌‌.

این یک رویکرد روانشناختی نیست، این عقل سلیم است. وقتی شما هر آنچه دارید را ارائه می دهید، من هرگز نمی توانم از شما انتظار بیشتری داشته باشم.

مارکوس راشفورد خصوصا حتی وقتی خوب بازی نمی کند، کاملا تمام توانش را ارائه می دهد. من هرگز نمی توانم از او انتظار بیشتری داشته باشم.

من فقط می توانم از او حمایت کنم و بگویم، روزهای بهتری خواهند آمد. همیشه از نگرش چنین جوان بااستعدادی فوق العاده راضی هستم.

برخی از سایر بازیکنان تمام توانشان را ارائه نمی دهند و مسئله این است. آنها باید این کار را انجام دهند و وقتی این کار را انجام دهند، من از آنها راضی می شوم، مهم نیست عملکردشان چگونه باشد.

زلاتان در آمریکا است و این تنها چیزی است که الان مهم است. او در آنجاست تا جراحی کند و فرآیند بهبودی را آغاز کند.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *