خانه / هیچکدام / مورینیو: حتی من نیز برای رفتن به لیگ چین بسیار جوان هستم!

مورینیو: حتی من نیز برای رفتن به لیگ چین بسیار جوان هستم!

مورینیو در واکنش به اخبار انتقال اسکار به یکی از تیم های لیگ چین صحبت های جالبی انجام داد.

یونایتد فنز- بازیکن تیم ملی برزیل نزدیک به پیوستن به تیم شانگهای اس ای پی جی در لیگ چین با مبلغ هنگفت ۵۲ میلیون پوند است که او را تبدیل به یکی از پردرآمد ترین بازیکنان دنیا خواهد کرد.
مورینیو اورا از یکی از مربیان سابق چلسی به نام ویلاس بوآس صاحب شد، که این بازیکن ۲۵ ساله را از تیم اینترناسیونال به خدمت گرفته بود، و او به یکی از ارکان اصلی ترکیب چلسی درجریان قهرمانی لیگ جزیره در فصل ۲۰۱۴/۱۵ تبدیل شد.

STOKE ON TRENT, ENGLAND - OCTOBER 27: Jose Mourinho Manager of Chelsea talks to Oscar of Chelsea during the Capital One Cup Fourth Round match between Stoke City and Chelsea at Britannia Stadium on October 27, 2015 in Stoke on Trent, England. (Photo by Catherine Ivill - AMA/Getty Images)

به هرحال او با پیشنهاد هنگفت چینی ها وسوسه شد، اما حتی مورینیو در سن ۵۳ سالگی نیز ادعا میکند که برای او زود است که انتقالی مانند این را انجام دهد و سطح چنین رقابت هایی میتواند نشان دهنده ی کناره گیری از دوران حرفه ای باشد! او افزود:

پول چینی ها برای هرکسی وسوسه کننده است. ولی من نقش آفرینی در سطح اول فوتبال دنیا را دوست دارم. من تنها ۵۳ سال دارم و خیلی جوان هستم و هنوز باید سال های زیادی بگذرد تا به جایی مانند چین بروم.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *