دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / مورینیو:هیچکس برای بازی تازه نفس نیست!

مورینیو:هیچکس برای بازی تازه نفس نیست!

مورینیو در مورد آخرین وضیعت بازیکنان توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-مورینیو این سرمربی ۵۴ ساله پرتغالی این چنین گفت:

اریک بایلی شش بازی متوالی یعنی ۵۴۰ دقیقه بازی کرده است، ما مارکوس روخو را از دست دادیم، جونز و اسمالینگ را نیز در اختیار نداریم.حالا ما در دردسر افتاده ایم و زلاتان را هم از دست داده ایم ولی در خط حمله گزینه هایی داریم، رونی در حال بازگشت است و بگذارید ببینیم که آیا ماتا هم می تواند پیش از اتمام فصل برگردد یا نه، بگذارید ببینیم چه اتفاقی می افتد.هررا مقابل بارنلی به میدان خواهد رفت. او پنجشنبه بازی نکرد، اگر یک اخطار می گرفت دیدار نیمه نهایی را از دست می داد. من در عین حال درباره تعویض کردن او با فلینی فکر می کردم ولی چون بخاطر روخو یک انجام دادم، نتوانستم آن را انجام دهم و هررا بازی نکرد.پس هررا و اشلی یانگ برای بازی تازه نفس هستند و دیگر چه کسی؟ هیچ کسی برای بازی تازه نفس نیست! حالا ما کاملا به همگی نیاز داریم و نباید به این فکر کنم که اکسل تانزبه به جام جهانی زیر ۲۰ ساله های کره می رود چون شاید اکسل باید الان دست به کار شود. ما به همه نیاز داریم.رونی ذهنیت خوبی دارد. او یک جنگجو است، او مرد قدرتمندی است و حتی اگر در بهترین شرایط نباشد یا در آن سطح از آمادگی که بتواند فوتبال سطح بالا بازی کند نباشد، او تجربه و شخصیت دارد.

 

 

 

یکی از خبرنگاران در این باره از مورینیو پرسید که احتمال انتخاب مارکوس راشفورد ۱۹ ساله برای تیم زیر ۲۱ سال انگلیس و حضور در فینال جام ملتهای اروپا در ماه ژوئن چقدر است:

نمی خواهم وارد این بحث شوم. فقط این احساس را دارم که وقتی بازیکنی به یک حد مشخصی می رسد، افت سطوح او اهمیت خاصی ندارد. این مانند این است که او را در تیم زیر ۲۳ ساله های خود قرار دهیم تا پیروز شویم، بگذارید بگوییم که مثلا در دربی من سیتی. نه؟ نیکی بات هم ممکن بود بخاطر سن او،وی را در آن دیدار به بازی بگیرد.بنابراین وقتی شما به حد مشخصی می رسید و برای مدتی طولانی در این حد بوده اید، به نظرم اهمیتی ندارد. اما قدرت در دستان آنها است.

مترجم:امید مستحسن

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *