خانه / هیچکدام / مورینیو:منچستریونایتد با بهترین تیم انگلستان شدن خیلی فاصله دارد

مورینیو:منچستریونایتد با بهترین تیم انگلستان شدن خیلی فاصله دارد

مورینیو در مورد شرایط فعلی تیم توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-وقتی جف استلینگ در Soccer Saturday از مورینیو پرسید که منچستر یونایتد چقدر با تبدیل شدن به بهترین تیم لیگ جزیره فاصله دارد، مورینیو پاسخ داد:

“خیلی فاصله دارد، چون بهترین تیم در لیگ جزیره تیمی است که بیشترین امتیاز را دارد.من می دانم که شما دوست دارید از من انتقاد کنید. وقتی در چلسی قهرمان جام ها می شدم شما از سبک بازی من انتقاد می کردید. در حال حاضر ولی این کار را نمی کنید.حالا برای بهترین تیم ضد حمله ای کشور بودن باید مورد انتقاد قرار نگیرید. این شگفت انگیز است. بهترین تیم در پایاف فصل تیمی است که قهرمان می شود و ما با چنین تیمی فاصله زیادی داریم.نمی دانم چند امتیاز با چلسی فاصله داریم ولی این بدیهی است که در این فصل آنها تیم بسیار بهتری نسبت به ما هستند.مورینیو تاکید می کند که دیگران باید فصل اول او را در اولدترافورد مورد قضاوت قرار دهند، فصلی که او تا به اینجای آن در فینال جام اتحادیه قهرمان شده است، بردی که یک موفقیت بوده است.شما می توانید بگویید که من در فصل اول یک جام کسب کردم ولی می توانید خیلی زود آن را فراموش کنید. من نمی دانم یک فصل خوب از دید شما و من چگونه است.از دید من فصل خوب فصلی است که برای هر بازی آماده باشید و برای هر بازی بجنگید تا بهترین نتیجه را کسب کنید و از اصالت منچستر یونایتد حفاظت کنید.”

وی همچنین افزود:

“ما برای قهرمانی نمی جنگیم، ما فقط می جنگیم تا در بین چهار تیم برتر قرار بگیریم. مهم ترین چیز برای این باشگاه این است که برای قهرمانی ها بجنگد و تنها قهرمانی که الان می توانیم کسب کنیم لیگ اروپا است.ما تمرین نمی کنیم. سعی می کنیم تا بهترین فرصت را برای ریکاوری با استفاده از استراتژی های خود در اختیار بازیکنانمان قرار دهیم.ما با بازیکنانی که به میدان نرفته اند کار می کنیم و سعی می کنیم برخی از بازیکنان خود را آماده کنیم ولی تمرین نمی کنیم. ما بازی ها را آنالیز می کنیم، حریفان را آنالیز می کنیم ولی کار کردن در زمین تمرین غیر ممکن است چون فقط ریکاوری مهم است.دشوار است، بخصوص برای چندین بازیکن. برای بعضی از بچه ها مشکل بزرگی نیست که بازی پشت بازی با فاصله دو روز انجام دهند ولی برای بعضی خیلی سخت تر است، بخاطر طبیعت بازیکنان و DNA آنها، خیلی آسان نیست.”

مترجم: امید مستحسن

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *