دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مورینیو:مدیر برنامه های ماتیچ مرا غافلگیر کرد

مورینیو:مدیر برنامه های ماتیچ مرا غافلگیر کرد

مورینیو از پشت پرده انتقال ماتیچ سخن میگوید

یونایتدفنز-مورینیو اعتراف کرد که وقتی تماسی از سوی مدیر برنامه های ماتیچ مبنی بر پیشنهاد فرصت خرید این بازیکن از چلسی در طول پنجره تابستانی دریافت کرد، غافلگیر شد.مورینیو این چنین گفت :

غافلگیر شدم وقتی مدیر برنامه ماتیچ با من تماس گرفت و گفت آیا ماتیچ را می خواهی؟غافلگیر شدم ولی بخوبی می دانم که او یک مدیر برنامه است. معمولا او بسیار رک و مصمم است، وقت را تلف نمی کند، سعی نمی کند افراد را مجاب کند تا به بازیکنان او علاقمند شوند برای اینکه شرایط آنها را در باشگاه خود بهبود بخشد.معمولا او بی حاشیه سراغ اصل مطلب می رود، پس وقتی به من گفت اگر بخواهی میتوانی او را بخدمت بگیری، گفتم البته که می خواهم.به نظرم امری طبیعی است.قول می دهم همانطور که به امارات یا هر بازی بزرگ دیگری قدم می گذارم وارد استمفورد بریج خواهم شد. بخاطر حریف دیدار بزرگی است، نه بخاطر اینکه چلسی تیمی است که من قبلا در آنجا سرمربی بوده ام.شاید اولین بار در ۲۰۰۹ با اینتر و سپس در ۲۰۱۶ فصل گذشته پس از دوره دوم خود در چلسی به استمفورد بریج بازگشتم.ولی سپس برایم امری عادی شد. به نظرم بازی بزرگی است چون دیدار حساسی است نه بخاطر اینکه ماتا یا ماتیچ در چلسی بوده اند. فقط به این خاطر که چلسی قهرمان فصل قبل است و ما نیز منچستر یونایتد هستیم.

 

وی همچنین افزود:

چلسی قهرمان است و یکی از تیمهای خوب انگلیس است و من آنها را و آنها مرا اینگونه در نظر می گیرند، رقیبی بزرگ برای قهرمانی.به نظرم شش تیم در حال نبرد برای قهرمانی هستند چون اورتون علیرغم سرمایه گذاری عظیم موفق نشد به جمع نبرد بپیوندد.فکر می کنم حالا با نگاهی به جدول می توانید کاملا حس کنید که چهار یا پنج تیم در کورس قهرمانی هستند. اگر لیورپول چند امتیاز عقب است کاملا مطمئن هستم که در چند هفته آینده آنها نیز به ما نزدیک خواهند شد

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: آینده ی باشگاه با وجود چنین جوانانی روشن است

خوان ماتا پس از پایان بازی منچستریونایتد با کلاب آمریکا در مصاحبه ای پیرامون مسائل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *