خانه / هیچکدام / مورینیو:بازیکنانی را که انتخاب کرده ام تمام توانشان را به نمایش خواهند گذاشت

مورینیو:بازیکنانی را که انتخاب کرده ام تمام توانشان را به نمایش خواهند گذاشت

مورینیو از شرایط تیم در آستانه دیدار با سلتا می گوید

یونایتدفنز-مورینیواین سرمربی ۵۴ ساله پرتغالی این چنین گفت:

فکر نمی کنم جونز و اسمالینگ بتوانند ما را در سفر چهارشنبه همراهی کنند. این نظر شخصی من است، من فکر نمی کنم آنها بتوانند ولی می دانم بازیکنانی که انتخاب کرده ام تمام توانشان را ارائه خواهند کرد. مهم نیست که دارمیان، کریک یا توانزبه را در پست دفاع وسط به کار بگیرم، من به بازیکنانم اعتماد دارم.آنها همه کار خواهند کرد، روحیه شگفت انگیزی دارند و گروه فوق العاده ای داریم. فلینی و پوگبا برای دیدار با سلتا به میادین باز خواهند گشت پس از نظر گزینه ای، کمی بیشتر بازیکن خواهیم داشت، بنابراین هر آنچه که داریم را رو خواهیم کرد.اگر سلتا را کنار بزنیم، به فینال راه خواهیم یافت و در این لحظه طبیعتا این فقط یک فرضیه است. فینال لیگ اروپا چهارشنبه است و ما سه روز پیش از آن یعنی روز یکشنبه با کریستال پالاس بازی خواهیم داشت. چند روز پیش از آن میهمان ساوتهمپتون خواهیم بود، پس ما در فینال لیگ اروپا با عواقب فاجعه باری به میدان خواهیم رفت.

ماه می قطعا یکی از ماه های پر تنش برای منچستریونایتد میتواند باشد زیرا همانند ماه آپریل هر سه روز، یک بازی برای این تیم در تقویمش موجود است در حالی که با لشکری از مصدومین مواجه هستند و فقط ۱۴ بازیکن ثابت دارند

وی همچنین افزود:

بنابراین مجددا، شاید این نتیجه نیز یک موهبت الهی باشد، شاید بتوانم نیکی بات و بازیکنانش را برای تقابل با کریستال پالاس به میدان بفرستم و امیدوارم کریستال به امتیاز آن دیدار برای بقا در لیگ احتیاجی نداشته باشد چون اگر به امتیاز آن دیدار نیاز داشته باشند و ما با زیر ۲۳ ساله هایمان به میدان برویم، خیلی خیلی بد خواهد شد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *