دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / مورینیو:اگر آن پنالتی بود و ماس آن را نگرفت به او خرده نمیگیرم

مورینیو:اگر آن پنالتی بود و ماس آن را نگرفت به او خرده نمیگیرم

نارضایتی مورینیو از رشفورد به دلیل متقاعد نکردن داور در صحنه ی مشکوک پنالتی

یونایتدفنز- اگرچه مورینیو باور دارد که پس از برخورد در بازی مقابل سوانسی ، به او اعلام کرده بود که تلاش برای گرفتن پنالتی نکند و گل بزند ، ولی رشفورد اینکار را دوباره در ورزشگاه کینگ پاور مقابل لستر سیتی انجام داد.خوزه مورینیو راجع صحنه مشکوکی در محوطه جریمه لسترسیتی رخ داد این چنین گفت:

میدانید که بعضی بازیکنان اینطوری هستند ، لفظ دقیقش را نمیدانم . در بعضی فرهنگ ها مردم به آنها بازیکنان باهوش میگویند ، در انگلستان این به بستگی بازیکن و باشگاهی که در آن بازی میکند دارد.به یاد دارم که سال قبل در بازی مقابل سوانسی ، رشفورد یک پنالتی آسان از آنها گرفت و باقی بازیکنان نیز تلاش بر همین داشتند ، ولی از آنها مراقب میشد و توپ لو میرفت .مورینیو از انتقاد علیه جاناتان ماس که دفاع راست لستر دنیل آمارتی را اخراج کرد و به ریاض محرز را بابت شبیه سازی کارت زرد نشان داد سر باز زد و گفت که رشفورد باید هوش بیشتری از خود نشان میداد. نمیدانم که آیا آن پنالتی بود یا نه ، میدانم که ماس عملکرد خوبی داشت ، دقیقا مانند عملکرد هواداران لستر! آنها بابت هر صحته ای بدون دلیل اعتراض میکردند ، کارت قرمز کارت قرمز است و دو کارت زرد با آن متفاوت ، کارت زرد برای محرز برای دایو زدن درست بود.

وی همچنین افزود:

اگر آن پنالتی بود و ماس آن را پنالتی نگرفت ، من به او خرده نمیگیرم. زیرا ما نمایشی عالی داشتیم و مارکوس هشیار نبود ، درست مانند بعضی دیگر از بازیکنان ، مسئله همین است.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *