خانه / هیچکدام / مورینیو، علاقه مند به لئون بیلی هافبک خنک

مورینیو، علاقه مند به لئون بیلی هافبک خنک

لئون بیلی سال هاست که با نمایش های خیره کننده خود توجه استعدادیایان تیم های مختلف را جذب کرده است و تعجبی نیست که او را به زودی در لیگ برتر ببینیم.

یونایتدفنز – قبل از اینکه او به خنک برود، به تیم های مختلفی از جمله چلسی از مشتری های وی بودند. پس از انتقالش به خنک پدر لئون گفت:

چلسی به سختی دنبال پسرم بود اما او میخواست جایگاهش را در ماسکران محکم کند.

در خال حاضر انتونیو کونته سرمبی چلسی است اما ان وقت در تابستان ۲۰۱۵ چه کسی در راس قرار داشت؟ البته که مورینیو. هر چند که اگر چلسی موفق میشد او را بخرد و بعد با قراردادی قرضی به تیمی دیگر واگذار میشد، انتقالی بسیار مشابه به مایکل امنالو انجام میگرفت.
چند روز قبل مقاله ای در مورد شرایط بیلی و هم تیمی اش ندیدی از هت بلانگ لیمبورگ منتشر شد که در ان امده بود لستر سیتی با پیشنهادی ۱۸ ملیون پوندی که میتواند به ۲۱ ملیون افزایش بیابد خاهان خرید ندیدی است، که البته اصلا کافی نبود و مدیر ورزشی خنک ، دیمیتری دکونته طی مصاحبه ای اعلام کرد قیمت این دو بازیکن برای مشتری های انها بالاتر از این حرفاست. فعلا که هر دوی انها اعلام کردند میخواهند تا اخر فصل در خنک بمانند اما با امدن تابستان درها به سوی پیشنهادات جدی باز است. پس از چندیدن هفته بعد دوباره لستر سیتی پیشنهاد خود را تا ۲۵ ملیون یورو افزیش داد که این واکنش موافقت امیز مدیر ورزشی خنک را در پی داشت و او اذعان داشت باید صبر کنیم و ببینیم چه میشود اما به نظرم پیشنهاد های منصفانه ای ارائه شده است.

0043

به نظر میاید با تمام شایعه ها و اخبار اخیر حول این دو بازیکن، خنک مجبور باشد حداقل برای هزینه های باشگاه خود در این تابستان یکی از انهارا به بیشترین پیشنهاد ارایه شده به فروش برساند، و یا حتی بازیکن مورد نظر خود را تشویق به این کار کنند. البته بیلی را به ستی میتوان برای این کار متقاعد کرد زیرا که طی مصاحبه ای که با روزنامه ی بلژِکی به نام HLN داشته وقتی از وی پرسیده شد که چه حسی در مورد لینک شدنش با باشگاه هییی همچون منچستریونایتد، پاریس سن ژرمن و آژاکس دارد او اینگونه پاسخ داد:

من سختی های زیادی کشیدم تا بتوانم به جایگاهی که امروز هستم برسم، من بر خلاف عقیده خیلیها از لحاظ روانی بسیار قوی هستم و اصلا به این موضوع که گمت برای من درخواست حداقل ۲۰ ملیون یورو کرده هیچ اهمیتی نمیدم و تمام تمرکزم بر روی بازی بعدی ام در پیراهن خنک است. در مورد انتقال احتمال ام در زمستان باید بگویم که من خواهان بهترین وضعیت ممکن برای خودم و تیمم خنک هستم.
من خیلی به خنک بدهکارم، وقتی که من نوجوانی بیش نبودم انها به من این فرصت را دادند که با بازی در تیم پیشرفت کنم و هر چیزی که امروز دارم را مدیون خنک هستم. من همیشه اینجا به راحتی خانه خودم بودم و هیچوقت هواداران ر سور خنک را فراموش نمیکنم. با تشکر از خنک به دلیل انقلابی که در حرفه من ب وجود اورد فکر نمیکنم که فوتبالم در همینجا به پایان برسانم و طبیعتا روزی مجبور خواهم شد باشگاه را ترک کنم.

وقتی از پرسیده شد دوست دارد به چه لیگی بپیوندد او گفت:

از همان بچگی دوست داشتم روزی در لیگ برتر انگلیس بازی کنم اما الان اوضاع متفاوت است، خیلی خوشحالم که منچستر یونایتد به من علاقه مند شده است و من مفتخر خواهم شد اگر پیراهن منچستر را روزی بر تن کنم اما قبل از ان باید گارانتی شود که به من بازی داده میشود زیرا حقیقتا ترجیح میدهم در خنک بازی کنم تا در منچستریونایتد نیمکت نشین باشم.

اینطور که به نظر میسد خنک در همین پنجره زمستانی یکی از دو بازیکن خود را با ۲۰ تا ۲۵ ملیون یورو واگذار خواهد کرد، با توجه به اهمیت این مقدار پول برای باشگاه و مشکلات فعلی انها همچین انتقالی اصلا بعید به نظر نمیرسد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *