خانه / هیچکدام / مورینیو، از دلایل خود برای شادی نکردن پس از قهرمانی در جام اتحادیه می گوید

مورینیو، از دلایل خود برای شادی نکردن پس از قهرمانی در جام اتحادیه می گوید

این مربی پرتغالی در گفتگوی بعد از بازی، دلایل خود مبنی بر عدم خوشحالی پس از کسب جام را بیان کرد.

 

یونایتد فنز- به نقل از Daily Star، شیاطین سرخ موفق شدند با درخشش زلاتان و گل دقایق پایانی او بر ساوتهمپتون غلبه کرده و فاتح جام اتحادیه انگلیس در فصل جاری شوند. مورینیو که پیش از این با چلسی در سال های ۲۰۰۵، ۲۰۰۷ و ۲۰۱۵ فاتح جام اتحادیه شده بود، برای چهارمین بار این جام را فتح کرد و با رکورد ۴ قهرمانی فرگوسن و کلاف در این جام برابری کرد.

وقتی از او در مورد عدم خوشحالی پس از کسب جام، پرسیدند، گفت:

این جشن متعلق به هواداران است. من چهار بار تا به حال فاتح جام اتحادیه شده ام اما این اولین جام من در منچستر یونایتد به علاوه جام خیریه است. برای پیشرفت یک تیم هیچ چیزی بهتر از اساس قهرمان شدن نیست. حالا ما لیگ برتر را داریم، همچنین دیدار برابر روستوف در لیگ اروپا و چلسی را در جام حذفی پیش رو داریم که آمادگی فراوانی می طلبد. امروز متوجه تفاوت طراوت و شادابی بین دو تیم شدم و اگر بازی به وقت اضافی می کشید برای ما اصلا خوب نبود زیرا بازیکنان حریف آماده تر از ما بودند.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *