دوشنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / مصاحبه / مورنو: ویدال گزینه ی مناسبی برای منچستریونایتد نیست

مورنو: ویدال گزینه ی مناسبی برای منچستریونایتد نیست

یکی از کارشناسان دنیای فوتبال عقیده دارد خرید ویدال از سوی منچستریونایتد یک اشتباه خواهد بود.

یونایتد فنز- به عقیده ی کارشناس ESPN، الخاندرو مورنو ویدال بازیکنی نیست که منچستریونایتد نیازمند جذب او باشد. اخباری مبنی بر احتمال انتقال ویدال به منچستریونایتد در تابستان پیش رو منتشر شده است.

اگر این انتقال رخ دهد او با هم وطن خود الکسیس سانچز که در ژانویه از آرسنال به الدترافورد آمد همبازی خواهد شد. اما مورنو معتقد است مورینیو باید روی تقویت پست های دیگر تمرکز کند. مورنو گفت:

صحبت هایی از یوپ هاینکس مطرح شده است که ویدال باید رفتارش را تغییر دهد. او بازیکنی است که چند فصل در مونیخ بازی کرده است. پس انتقاد از سطح حرفه ای گری او در طول دوران ورزشی همراه او بوده است و او علاقه مند به انجام فعالیت های عجیب بیرون از زمین است.

الان دیگر برای اصلاح شدن خیلی دیر است و این اتفاق رخ نخواهد داد. فکر نمیکنم انتقال او به منچستریونایتد کار درستی باشد، دو طرف از همه لحاظ مناسب یکدیگر نیستند. فکر نمیکنم منچستریونایتد فقدان بازیکنی با سبک بازی او را داشته باشد. به عقیده ی من منچستریونایتد باید در پست های دیگر بازیکن جذب کند.

ویدال پس از پیوستن به باوارایی ها از یوونتوس در سال ۲۰۱۵ در بوندسلیگا ۷۴ بازی برای بایرن مونیخ انجام داده و ۱۴ گل به ثمر رسانده است.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی آقای خاص پیش از بازی با هادرسفیلد

مورینیو از آخرین وضیعت تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *