خانه / مصاحبه / موردی که روملو لوکاکو بیشتر به زلاتان ایبراهوموویچ میگوید

موردی که روملو لوکاکو بیشتر به زلاتان ایبراهوموویچ میگوید

جیمی کرگر در مورد زلاتان و لوکاکو توضیحاتی را ارائه داد

یونایتدفنز-جیمی کرگر مدافع سابق تیم لیورپول به Sky Sports این چنین گفت:

فکر نمیکنم این دو بتوانند با هم بازی کنند. گل لوکاکو میتواند مهمترین گل در پیروزی ۱-۴ مقابل نیوکاسل باشد زیرا اگر بخواهیم راجع به زلاتان و تاثیراتی که بر روی منچستر یونایتد خواهد گزاشت، و داشتن بازیکنی با این کیفیت برای یونایتد فوق العاده است، اما زمانی که او میاید، خنده دار است، او به لوکاکو میگوید که به جای درست برود و لوکاکو این کار را انجام میدهد. زلاتان این کار را انجام نخواهد داد، و لوکاکو هم نمیخواهد انجام دهد. گل، اعتماد به نفس را به لوکاکو که مدت زمانی نتوانسته بود گلی به ثمر برساند را به او برگرداند، و مرد بزگ که بازگشته است خود را شیر صدا میزند.

 

گفتنی است که لوکاکو این مهاجم ۲۴ ساله و تنومند بلژیکی در این فصل در ۱۸ بازی که برای منچستریونایتد انجام داده است آمار ۱۲ گل و ۳ پاس گل رای برای خود ثبت کرده است از طرفی نیز زلاتان ابراهیموویچ نشان داده است با آمادگی کامل پس از آن مصدومیت طولانی مدت برگشته است حال باید منتظر باشیم و تماشا کنیم که چه موقع مورینیو به صورت همزمان از این دو مهاجم آماده خود استفاده میکند…

وی همچنین گفت:

نمیدانم که آیا زلاتان از نظر روانی آماده است و آیا این روی لوکاکو تاثیر خواهد داشت. میتوانید تصور کنید که زلاتان در حال تمرین است، و به لوکاکو میگوید به جای درستی برود.به زودی یا دیرتر، لوکاکو به او خواهد گفت، نه تو به جای درست برو، من بازیکن ۹۰ میلیون یورویی هستم.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *