خانه / نقل و انتقالات / مورا یکی از گزینه های پرشمار آقای خاص برای پست وینگر

مورا یکی از گزینه های پرشمار آقای خاص برای پست وینگر

همانند چلسی و منچسترسیتی که علی رغم داشتن تیمی کامل به دنبال تقویت تیم خود در ژانویه هستند، منچستریونایتد نیز باید به فکر خرید هایی در بازار نقل و انتقالات زمستانی باشد.

یونایتد فنز- طبق گزارشات خبرگزاری های فرانسوی منچستریونایتد در راه جذب لوکاس مورا پیشرفت داشته است. گفته میشود منچستریونایتد بسیار مشتاق به جذب این وینگر تیم پاریسن ژرمن است و مورینیو به دنبال تقویت تیم خود در ژانویه است. در سال ۲۰۱۲ منچستریونایتد مشتاق به خدمت گیری این بازیکن ۲۵ ساله بود ولی این انتقال میسر نشد و حالا میتواند در هفته ی های جاری او را به اولدترافورد بیاورد.

ولی حالا که مورا در پاریس فرصت چندانی برای بازی پیدا نمیکند، تیم های دیگری نیز او را تحت نظر دارند. طبق گزارش Telefoot همچنان منچستریونایتد بیشترین شانس را برای جذب او دارد چرا که مورا گفته بود منچستریونایتد تنها تیمی در لیگ جزیره است که تمایل پیوستن به آن را دارد. مشکلی که وجود دارد این است که به نظر میرسد منچستریونایتد به دنبال انتقال قرضی اوست در حالی که خود این بازیکن یک انتقال دائمی را ترجیح میدهد چرا که او میخواهد پس از نیمکت نشینی های مکرر در نیم فصل اول، در نیم فصل دوم دوباره ی اوج بازگردد و تمام تمرکز خود را روی فوتبال بگذارد.

لوکاس این فصل تنها ۶ بازی برای پاریسن ژرمن در تمام رقابت ها انجام داده است و تنها یک گل در بازی مقابل متز به ثمر رسانده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *