خانه / هیچکدام / موراتا مصمم برای انتقال به الدترافورد

موراتا مصمم برای انتقال به الدترافورد

منچستریونایتد برای تقویت تیم خود در تابستان مهاجمان زیادی را زیر نظر دارد که محتمل ترین گزینه مهاجم رئال مادرید آلوارو موراتا است.

یونایتد فنز- رسانه های اسپانیایی و به خصوص روزنامه ها در ماجرای انتقال موراتا به منچستریونایتد از همتایان خود در انگلیس و ایتالیا آرام تر بوده اند. روزهایی که به عنوان روز پرواز موراتا به سمت منچستر از سوی رسانه ها مشخص میشدند گذشتند و دوباره تاریخ های جدیدی از سوی رسانه ها مشخص شدند که باز هم گذشتند و در واقع هیچ اتفاق خاصی رخ نداد.

ماجرای کریستیانو رونالدو همه ی توجهات را به خود جلب کرد و شاید دلیل عدم توافق برای انتقال موراتا همین بوده است. به عبارتی دیگر ماجرای رونالدو باعث کند شدن روند انتقال از سوی رئال مادرید شد.

پرز این هفته در گفتگو با Onda Cero به طور آشکار گفت که هیچ پیشنهادی برای موراتا نداشته است و نمیخواهد که این بازیکن باشگاه را ترک کند، صحبت های او هر احتمالی مبنی بر قریب الوقوع بودن انتقال را بی اساس کرد. البته این احتمال وجود دارد که او دروغ گفته باشد ولی شاید در این مورد دروغ گفتن به نفع او نبود. گفتن اینکه پیشنهاداتی وجود داشت ولی همه ی آنها رد شدند چرا که باشگاه ارزش موراتا را بیشتر از مبالغ پیشنهادی میداند میتوانست واکنش بهتری برای پر و بال دادن به این انتقال و بالا بردن قیمت موراتا باشد.

چهارشنبه Marca در مورد موراتا گفت:

او نظر خود را در مورد تغییر تیم عوض نمیکند. این مهاجم نظر خود را تغییر نداده است و هنوز منتظر است تا منچستریونایتد یک پیشنهاد جدی برای جذب او ارائه کند.

انتظار میرفت دو هفته ی پیش کار این نقل و انتقال به پایان برسد، پس از آن اوایل هفته ی گذشته و سپس قبل از ازدواج موراتا در آخر هفته ی گذشته. تا زمانی که منچستریونایتد به طور جدی برای جذب او اقدامی نکند نمیتوان ادعاهای رسانه ها را جدی گرفت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *