خانه / هیچکدام / موراتا خطاب به دوستانش: به منچستریونایتد میروم

موراتا خطاب به دوستانش: به منچستریونایتد میروم

تنها چند قدم تا پیوستن موراتا به منچستریونایتد باقی مانده است.

یونایتد فنز – چندی پیش گفته شد، موراتا از ماه عسل خود به مادرید برگشته است تا سرعت انتقالش به منچستریونایتد را افزایش بدهد. و این اتفاق باعث شد مذکرات شیاطین سرخ و رئال مادرید سرعت بگیرد، کهکشانی های مادرید آماده هستند تا از درخواست ۷۰ میلیون پوندی خود کوتاه بیایند، و در حدود ۶۰ میلیون پوند، موراتا را به فروش برسانند.

موراتا از کودکی طرفدار رئال بوده و از معدود بازیکنی است که در آکادمی این تیم رشد پیدا کرده، اما به دلیل نیمکت نشین شدن و همچنین علاقه ی خوزه مورینیو به وی، آماده است تا راهی اولدترافورد شده و جانشین زلاتان ابراهیموویچ شود. مورینیو او را متقاعد کرده، که مناسب فوتبال انگلیسی است و در اولدترافورد شکوفا خواهد شد.

موراتا همچنین در سال منتهی به جام جهانی میخواهد در تیمی بازی کند، که نیمکت نشین نباشد؛ تا در جام جهانی مهاجم فیکس اسپانیا به شمار رود. رقیب اصلی او برای قرار گرفتن در ترکیب لوپتگی، دیگو کاستایی است که کونته سرمربی چلسی رسما اعلام کرده، به او نیازی ندارد. موراتا با این شرایط میتواند با پیوستن به منچستریونایتد راه خود را برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی اسپانیا هموار تر کند.

Express Sport، نیز ادعا میکند موراتا این موضوع را به دوستانش اطلاع داده است و گفته به زودی شاگرد آقای خاص میشود؛ و آماده است سال آینده با لباس منچستریونایتد در چمپیونز لیگ به میدان رود.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *