دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / موافقت کامل باشگاه با جدایی مارسیال

موافقت کامل باشگاه با جدایی مارسیال

پس از کشمکش های فراوان به نظر میرسد حالا همه در باشگاه موافق فروش مارسیال هستند.

یونایتد فنز- این حقیقت که مارسیال استعداد بالایی دارد غیر قابل انکار است اما این وینگر فرانسوی در میان هواداران دو دستگی ایجاد کرده است، گروهی معتقدند که مورینیو باید فرصت بیشتری برای بازی به او بدهد و گروهی دیگر با مورینیو موافق هستند و معتقدند باید به او اجازه ی جدایی دائمی داده شود.

به نظر میرسد این اختلاف نظر در میان سران باشگاه نیز وجود دارد چرا که بسیاری از خبر ها حاکی از تصمیم قاطع وودوارد برای حفظ مارسیال است و از سویی مورینیو بازیکنان باتجربه تری مانند پریشیچ و ویلیان را به مارسیال ترجیح میدهد.

در میان تمام این شایعات گفته میشود که خود مارسیال خواهان جدایی از باشگاه است و مدیر برنامه های او نیز در ماه ژوئن مصاحبه ای با Radio Monte Carlo داشت و ادعا کرد که مارسیال خواهان ادامه ی دوران حرفه ای خود در باشگاهی دیگر است.

با این حال منچستریونایتد حاضر به صدور اجازه ی خروج مارسیال نبود اما به نظر میرسد حالا شرایط تغییر کرده است.

پس از انتشار خبر بازگشت پیش از موعد مارسیال به اروپا برای بودن در کنار همسرش در هنگام تولد فرزند پسرشان، خبرگزاری Radio Monte Carlo مدعی شد که در روز های اخیر منچستریونایتد دیگر مخالفتی با جدایی مارسیال ۲۲ ساله ندارد.

این تغییر بزرگی است اما تا زمانی که باشگاهی پیشنهاد ارائه ندهد که مورد قبول منچستریونایتد باشد، نمیتوان جدایی مارسیال را قطعی دانست و تاکنون پیشنهادی دریافت نشده است.

گفته میشود منچستریونایتد به دنبال کسب حداقل ۶۰ میلیون پوند از این انتقال است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

پریرا برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد

پس از گمانه زنی ها درباره ی اینکه پریرا سرانجام برای کدام تیم ملی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *