خانه / بازیکنان / موافقت مارسیال با انتقال به اینتر؛ مذاکرات بر سر پریشیچ ادامه دارد

موافقت مارسیال با انتقال به اینتر؛ مذاکرات بر سر پریشیچ ادامه دارد

آنتونی مارسیال قبول کرده است به تیم ایتالیایی بپیوندد.

یونایتد فنز– منچستریونایتد به دنبال جذب ایوان پریشیچ ملی پوش کروات است اما اینتر سخت گیری می‌کند. باشگاه ایتالیایی خواهان مبلغی حدود ۴۸ میلیون پوند است و همچنین آنتونی مارسیال را بصورت قرضی به عنوان بخشی از قرارداد میخواهد.
خوزه مورینیو خواهان انتقال بازیکن فرانسوی خود به این تیم نیست و یونایتد اطمینان دارد می‌تواند بدون گنجاندن بازیکن خود، ایوان پریشیچ را به خدمت بگیرد.
اما مجله ایتالیایی cacio mercato گزارش می‌دهد که مارسیال به دنبال شروع تازه در ایتالیا است و به اینتر اعلام کرده که به این تیم ملحق می‌شود.

مارسیال شروع خوبی با یونایتد زیر نظر مورینیو نداشت اما اواخر فصل با توجه به مصدومیت زلاتان، فرصت بازی بیشتری پیدا کرد.
در نقل و انتقالات ژانویه، گزارشاتی مبنی بر فشار مارسیال برای خروج از الدترافورد وجود داشت که باعث شد مورینیو ایجنت این بازیکن را سرزنش کند. مورینیو در آن زمان طی مصاحبه ای گفت:

می‌دانم که او استعداد بزرگی است اما او باید به من گوش کند نه به ایجنتش. او باید در تمرین، جایی که من باعث پیشرفت بازیکنان می‌شوم گوش کند. و من هر روز در روزنامه ها میشنوم مارسیال به سویا رفت، مارسیال قرض داده شد و او خوشحال نیست. او باید به من گوش بدهد. او بازیکنی است که میتواند به ستاره بزرگی تبدیل شود.

مارسیال همچنان در برنامه های مورینیو جا دارد اما calcio mercato ادعا می‌کند این مهاجم آماده انتقال به اینتر است. علاقه او برای پیوستن به این تیم خبر خوبی برای این باشگاه است اما یونایتد همچنان انتقال پریشیچ را دنبال میکند.


لوسیانو اسپالتی هفته گذشته در رابطه با انتقال پریشیچ اعلام کرد که تلاش می‌کند جلوی این انتقال را بگیرد. او در  مصاحبه با premium sport گفت:

در هفته های گذشته تماس هایی برقرار شد و پس از آن مذاکرات متوقف شد. بنابراین برای من همه چیز بسته شده است. هرچه زمان می‌گذرد، پیدا کردن جانشین در سطح او سخت تر می‌شود. من بشدت با فروش او مخالفت می‌کنم.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

علاقه ی منچستر به بونوچی جدی تر از همیشه؛ میلان ۵۰ میلیون یورو میخواهد

منچستریونایتد خواهان جذب لیدر ایتالیایی تیم میلان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *