من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد صحبت کرد.

در ساعات اولیه صبح یکشنبه، به وقت انگلستان، فرد هافبک منچستر یونایتد سعی خواهد کرد به برزیل کمک کند تا کاپ کوپا آمریکا را در دیدار نهایی برابر آرژانتین در استادیوم ماراکانا حفظ کند. پیش از این بازی فرد در مصاحبه ای در مورد بازی برای یونایتد به گفت و گو پرداخت.

این مصاحبه را فرد اینگونه آغاز کرد:

امیدوارم بتوانم بازی های بیشتری برای منچستریونایتد انجام دهم. من می خواهم اینجا از خودم میراث به جا بگذارم. اینجا جایی است که همه بازیکنان می خواهند حضور داشته باشند، بنابراین من می خواهم بهترین تلاشم را انجام دهم، در بسیاری از بازی های دیگر حضور داشته باشم و اینجا تاریخ سازی کنم.

تیم ما فقط در یک جهت حرکت می کند همه ما در یک جهت هستیم و اهداف خود را برای فصل دنبال می کنیم. اکنون با آمدن برخی از بازیکنان جدید تیم بسیار قدرتمندی داریم.

بازی با اسکات مک تومینای عالی است او یک بازیکن جوان فوق العاده است که به طور جدی تلاش می کند است. با وجود سن او بسیار باتجربه است بنابراین من واقعاً خوشحالم که در کنار او بازی می کنم.

از فرد وقتی از او خواسته شد تا برونو فرناندز را با سه کلمه توصیف کند او گفت :

باشکوه ، جادویی و بهترین بازیکن حال حاضر جهان در پست خودش.

فرد افزود:

من فکر می کنم وقتی همه هواداران ما برگردند اتفاقی عالی رخ خواهد داد، این واقعاً احساس خوبی خواهد بود زیرا ما بیش از یک سال بازی هایمان را بدون هوادار بازی کردیم. متأسفانه در نهایت به این وضع عادت کردیم ، اما بازی بدون آنها واقعاً افتضاح است.

درباره ی محمد میرزاده

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

یک دیدگاه

  1. آرژانتین برد 😑

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =