خانه / نقل و انتقالات / منچستر یونایتد سعی دارد در روز پایانی نقل و انتقالات با ویلیان بازیکن چلسی قراردادی را به سرانجام برساند

منچستر یونایتد سعی دارد در روز پایانی نقل و انتقالات با ویلیان بازیکن چلسی قراردادی را به سرانجام برساند

The sun ادعا می‌کند که مربی یونایتد قصد دارد با به خدمت گرفتن مرد برزیلی، خط حمله ی خود را تقویت کند.

یونایتد فنز – با توجه به محتویات خبر، مورینیو انتظار دارد یونایتد تا پایان وقت امروز با هافبک چلسی موفق به امضای قرارداد شود. او در نظر دارد با توجه به این که ایوان پریشیچ را در توافق با اینتر در این تابستان از دست داده اند، کماکان در بازار تا لحظه ی آخر تلاش خود را در پیش گیرد. منچستر سال گذشته پیشنهاداتی برای جذب ویلیان به چلسی ارائه داده بود ولی هیچ کدام مورد قبول این تیم واقع نشد.

یونایتد تا بدین جای کار در همین تابستان قراردادی را با چلسی بر سر به خدمت گرفتن نمانیا ماتیچ به مبلغ ۴۰ میلیون یورو به ثمر رسانده است. چلسی در حال حاضر به دنبال تکمیل کردن چندین توافق که مهمترین آنها مربوط به انتقال ریاض محرز است، می‌باشد. اخبار حاکی از آن است که قهرمان فصل گذشته ی لیگ برتر به امضای قراردادی ۴۵ میلیون یورویی با وینگر لسترسیتی نزدیک است در حالی که سومین پیشنهاد آنها به مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای خرید دنی درینک واتر مورد قبول واقع شده است.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

میرور: پرز فقط در یک صورت اجازه ی خروج گرت بیل را صادر خواهد کرد

آینده ی دیگر سوپر استار رئال مادرید همچنان نامعلوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *