منچستر یونایتد در حال کشف ارزش واقعی ایگالو است
منچستر یونایتد در حال کشف ارزش واقعی ایگالو است

منچستر یونایتد در حال کشف ارزش واقعی ایگالو است

یونایتد فنز – شاید اگر اوله گانر سولشر در روزهای بازی خود برای منچستر یونایتد به عنوان مهاجم مرکزی بعد از هتریک در بازی روز چهارشنبه در بازی بعدی روی نیمکت قرار می گرفت بسیار نا امید می گشت،ولی این سرنوشتی است که آنتونی مارسیال در بازی مقابل نوریچ به آن گرفتار خواهد شد.

با به ثمر رساندن اولین هتریک دوران حرفه ای خود و ۱۹ گله شدن در این فصل، مارسیال می خواهد دوباره از ابتدا در بازی باشد تا اعتماد به نفس و فرم خود را حفظ کند. ولی سولشر ارزش داشتن چندین مهاجم آماده در تیم را می داند.

 

در روز های بازی خود، سولشر با اندی کول، دوایت یورک و تدی شرینگام در رقابت بود. با این که بازیکنان فعلی در مقایسه با آن ها از کیفیت لازم برخوردار نیستند، ولی خرید قرضی ایگالو برای خط حمله یونایتد بسیار مفید بوده است. مرد نیجریه ای در تمام بای هایی که از ابتدا به میدان رفته است موقق به گل زنی شده است او در محوطه جریمه حریف بسیار خطرناک ظاهر می شود.

سولشر، با وجود ایگالو، هیچ نگرانی در مورد استراحت دادن به مارسیال در بازی یک چهارم نهایی اف ای کاپ نخواهد داشت. مهاجم ۳۱ ساله از زمان جذبش در ژانویه برای یونایتد مانند یک هدیه آسمانی بوده است. یونایتد احتمالا در بازی فردا می فهمد که تمدید قرارداد او در اواخر ماه می چه انتقال بزرگی بوده است.

بدون ایگالو، یونایتد در پست هجومی خود به شدت از کمبود بازیکن رنج می برد. ولی با یک مهاجم جانشین مطمئنا سولشر می تواند از بازیکنان خود به صورت چرخشی استفاده کند. به این دلیل است که احتمالا سولشر به مارسیال خواهد گفت که هتریک مقابل شفیلد اینجا صرفا برای نشستن بر روی نیمکت مناسب است.

این گونه طرز فکر کامل منطقی است، یونایتد در روز شنبه یک سفر طولانی به نوریچ خواهد داشت و به دنبال آن یک سفر طولانی دیگر به برایتون، بازی ها در این مقطع بی وقفه دنبال می شوند و سولشر شماره ۹ اصلی خود را برای ماموریت لیگ برتر سرحال و آماده می خواهد، خصوصا حال که قرار گرفتن در جمع تاپ فور بسیار در دسترس به نظر می رسد. نمایش های بیشتر ، مانند آنچه چهارشنبه شب شاهد آن بودیم، قرار گرفتن در جمع تاپ فور را بسیار محتمل خواهد کرد.


حال این سناریو را در نظر بگیرید که یونایتد نمی توانست قرار داد قرضی ایگالو را تمدید کند و در این صورت سولشر مجبور می شد در بازی مقابل نوریچ دوباره از مارسیال استفاده کند ولی در بازی مقابل برایتون پاهایش احساس خستگی می کردند و چابکی و چالاکی خود را از دست می داد. این سناریو در صورت نیمکت نشینی او در مقابل نوریچ اتفاق نمی افتد.

ایگالو حتی بهتر از یک بازیکن صرفا جانشین برای مارسیال بوده است و با توحه به گل هایی که به ثمر رسانده است، با وجود او خط حمله یونایتد از تنوع بیشتری برخوردار شده است. وقتی او در پایان ژانویه ۲۰۲۱ تیم را ترک می کند ارزش داشتن یک مهاجم رقابتی جانشین را به همگان ثابت خواهد کرد. عملکرد مارسیال مقابل شفیلد بهترین عملکرد او در منچستریونایتد بوده است، ولی با این وجود او در بازی آخر هفته بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد. با این حال برایتون باید مراقب مرد آماده و تازه نفس فرانسوی باشد.

 

منبع: Manchester Evening News

درباره ی Apollo52

مطلب پیشنهادی

کلیپ سنتر: خلاصه دیدار منچستریونایتد و برنتفورد

سومین بازی شیاطین سرخ در پیش فصل ۲۰۲۱/۲۲ با تساوی به پایان رسید.

۲ دیدگاه

 1. آقای روانشناس

  بازی با نوریچ هم مهمه و میتونه یونایتد رو به نیمه‌نهایی ببره، قهرمانی در جام حذفی میتونه هم مقدمه‌ای باشه برای قهرمانی یورولیگ و هم عملکرد خیلی بهتر در فصل بعد لیگ

 2. بنظرم ترکیبمون مقابل نوریچ اینجوریه:
  رومرو
  ویلیامز منگی بایی دالوت
  فرد اسکات
  ماتا
  جیمز ایگالو چونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =