چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / منچستر یونایتد به دنبال مهاجم در ژوئن،فروارد ۲۲ساله با ۲۰ میلیون پوند یا کمتر

منچستر یونایتد به دنبال مهاجم در ژوئن،فروارد ۲۲ساله با ۲۰ میلیون پوند یا کمتر

با قراردادی رو به اتمام تا سال ۲۰۱۸ وممانعت از تمدید قرارداد با لاتزیو به نظر می رسد امسال آخرین سال حضور کیتا بالده در شهر رم باشد.

یونایتد فنز _ به نقل از sportwitness روزنامه ایل تمپو بار دیگر با توجه به شرایط اطراف مهاجم ملی پوش سنگالی،بار دیگر به ایده انتقال او در تابستان به یونایتد می اندیشد.

درواقع بنظر می رسد روزنامه های ایتالیایی بیش از پیش متقاعد شده اند که مورینیو در نظر دارد برای راه اندازی عملکرد هجومی در ژوئن کیتا بالده را به ترکیب هجومی خود که شامل آنتونی مارسیال،ژسه لینگارد،مارکوس راشفورد و دیگران است؛بیفزاید.درحالی که تنها یک سال از قرارداد این بازیکن باقی مانده است لاتزیو تنها می تواند به پولی که از طریق فروش او به دست می آید فکر کند و از طرفی این بازیکن مستعد پیشنهاد تمدید قرارداد و گنجاندن بند جدایی ۳۰ میلیون پوندی را رد کرد چراکه فکر می کرد این کار او را از پیشنهاداتش دور خواهد کرد.

یک ماه پیش دقیقا همین روزنامه ادعا کرده بود ۲۰ میلیون پوند برای این انتقال کافی خواهد بود اما این مبلغ می تواند تا تابستان کمی کمتر شود.اگر بالده برای رفتن پافشاری کند طرف سری آیی مجبور خواهد شد او را ارزانتر و به تیمهایی همچون موناکو،والنسیا،یوونتوس و اینترمیلان واگذار کند و حضور منچستریونایتد در این جمع شاید بازار را داغتر کند.

درباره ی سعید یزدانی

سعید یزدانی
glory glory man united من سعید هستم و بیش از 20 ساله عاشق منچسترم و اسطوره و الگوی من سرالکس فرگوسنه کبیره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *