خانه / اخبار فوری و رسمی / منچستر یونایتد، آرسنال، تاتنهام، منچسترسیتی، چلسی و لیورپول تهدید به تشکیل لیگ جداگانه ای کرده اند

منچستر یونایتد، آرسنال، تاتنهام، منچسترسیتی، چلسی و لیورپول تهدید به تشکیل لیگ جداگانه ای کرده اند

شش تیم برتر لیگ جزیره خواهان سهم بیشتری از معاملات خارجی هستند.

یونایتد فنز – طبق گزارشات Mirror مذاکرات بین تیم های لیگ برتر به مرحله بحرانی رسیده است و ممکن است نتایج حاصله از جلسه چهارشنبه این هفته برای این شش تیم خوشایند نباشد و موجب سرکشی آنها از این تصمیم شود.

خواسته آنها این است که ۳۵% از سهم معاملات خارجی در لیگ بر اساس جایگاه تیم ها در جدول توزیع گردد نه این که به طور مساوی بین بیست تیم تقسیم شود. آنها برای تصویب این طرح نیازمند دو سوم آرا هستند (۱۴ به ۶).علیرغم اتفاق نظر تیم هایی چون اورتون، لستر و وستهام با این شش تیم، دیگر تیم ها با این موضوع موافقت نخواهند داشت.

با توجه به مخالفت های شدید یونایتد و سیتی با این تصمیم، منابع داخلی بر این عقیده هستند که این ماجرا ممکن است مشکلاتی در سطح لیگ ایجاد کند. یکی از دست اندرکاران سازمان لیگ چنین می گوید:

” اگر اتفاق آرا بر خلاف نظر شش تیم برتر شکل گیرد، که به نظر هم این گونه خواهد بود، باید منتظر اتفاقات ناخوشایندی در سطح لیگ باشیم. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزیم که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

پنج نکته در مورد دیدار بنفیکا ۰-۱ منچستر یونایتد

در یک شب نسبتا آرام، شیاطین سرخ در خانه حریف پرتغالی موفق به کسب پیروزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *