منچستر یونایتد علاقه مند به مهاجم ۲۰ میلیون یورویی پائوک

کریتوس تزولیس بازیکنی که مورد توجه تمام اروپا است.

یونایتد فنز –کریستوس تزولیس با داشتن چهار بازی برای تیم ملی ملی یونان در ۱۹ سالگی، توجه بسیاری از تیم های اروپا را به خود جلب کرده است. به گفته Sportime یونان، یکی از این باشگاه ها منچستریونایتد است که همیشه در جستجوی استعداد های آینده دار است.

خرید آنها از فاکوندو پلیستری و آماد دیالو در تابستان گذشته، نمایانگر روندی است که آنها قصد دارند در هنگام خرید با هدایت اوله گونار سولشر دنبال کنند و تزولیس کاملا مناسب این استراتژی نقل و انتقالاتی است.

این وینگر چپ که در حال حاضر یکی از اعضای اصلی تیم پائوک است، می تواند در موارد اضطراری به عنوان هافبک هجومی یا مهاجم هدف نیز بازی کند، در لیست کوتاه چند باشگاه قرار دارد.

نشریه Sportime بر این باور است که تزولیس توجه کل اروپا را به خود دارد، بروسیا دورتموند شرایط او را به طور مکرر بررسی کرده است زیرا توانایی های او را بسیار ارزیابی می کنند.

در انگلیس، حتی افرادی از منچستر یونایتد تزولیس را استعداد یابی کردند، گفته می شود که پائوک در تابستان سال آینده منتظر بزرگترین پیشنهاد ارسال شده برای استعداد خود است.

مقاله قبلی Sportime توضیح داده است که تیم یونانی ۲۰ میلیون یورو درخواست خواهد کرد، زیرا کاملاً می داند او یکی از پرطرفدارترین فوتبالیست ها در ده ها باشگاه است.

در هر صورت، تابستان برای پائوک و تزولیس و شاید حتی برای منچستریونایتد بسیار مورد توجه باشد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =