منچستر یونایتد در حال برنامه ریزی برای تمدید قرارداد پوگبا

صحبت های تازه اوله گونار سولشر درمورد هافبک فرانسوی و وضعیت مصدومان تیم.یونایتد فنز _ اوله گونار سولشر اظهار داشت که پل پوگبا از زندگی در منچستریونایتد لذت می برد و آنها آماده ی مذاکراه پیرامون تمدید قرارداد وی می باشند.

پوگبا پس از بازگشت از مصدومیت برای یونایتد بازی کرد و در پیروزی ۱-۰ مقابل میلان در روز پنجشنبه گلزنی کرد تا شیاطین سرخ به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا صعود کنند.

وی در تابستان وارد آخرین سال قرارداد خود خواهد شد و اگرچه اوله گفت که مذاکرات برنامه ریزی شده است، وی افزود که نمی تواند بگوید پوگبا می ماند یا خیر.

سولشر گفت:

من فکر می کنم همه افراد تیم و پل فقط روی این فصل تمرکز کرده اند تا بتوانند تمام توان خود را به کار گیرند.

البته ما گفتگوهایی داشته ایم. وقتی می بینید پل مثل امشب مقابل میلان بازی می کند، وقتی می بینید که او در حال بازگشت به تمرینات است، نشان می دهد که او چقدر به ما اهمیت می دهد و چقدر از بازی کردن لذت می برد و ما می توانیم از داشتن او در اینجا سود ببریم.

 

پوگبا ۱۰ بازی را به دلیل مصدومیت ران از دست داد و توانایی کافی برای شروع مقابل میلان را نداشت.

اوله گفت این هافبک ۲۸ ساله نمی توانست بیش از ۴۵ دقیقه مقابل میلان بازی کند اما احتمال اینکه او بازی یکشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برابر لستر را از ابتدا آغاز کند، رد نکرد.

وی افزود:

ما باید ببینیم پل چقدر می تواند بازی کند. فکر نمی کنم که او بتواند ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشته باشد، من مطمئن نیستم که او بتواند از ابتدا شروع کند، اما شما می توانید تاثیری را که او می تواند ایجاد کند، را ببینید.

اگر پل احساس خوبی داشته باشد، ما می توانیم او را در ترکیب ابتدایی قرار دهیم. باید ببینیم چه کسانی برای این دیدار آماده هستند. این یک سفر طولانی بوده است، ما دیر باز خواهیم گشت. امیدوارم که او برای شروع آماده باشد.

همچنین ادینسون کاوانی به دلیل مشکلی که بعد از تمرین روز چهارشنبه برایش ایجاد شد، سفر به ایتالیا را از دست داد و سولشر گفت که تصمیم گیری در مورد سفر به استادیوم کینگ پاور به عهده ملی پوش اروگوئه است.

واقعاً نمی دانم آیا مارکوس برای دیدار با لستر آماده خواهد بود یا خیر، نمی توانم قطعی بگویم. البته بعید است که او آماده این بازی باشد، اما من امیدوارم که آمادگی خود را بدست آورد.

ادینسون بسیار سخت کار کرده است، او در تمرینات شرکت کرده و در پایان لازم است تا ۱۰۰% برای بازی آماده باشد اما هنوز به آن سطح نرسیده است. این به خود او بستگی دارد، ادی می خواهد وقتی به تیم بپیوندد که ۱۰۰% آمادگی داشته باشد، او نمی خواهد نا آماده وارد میدان شود.

امیدوارم که او بتواند برای روز یکشنبه حاضر باشد اما مطمئن نیستم، زیرا بعد از تمرین دیروز او دو مرتبه دردی را احساس کرد و نتوانست با ما تمرین کند.

منبع: ESPN

 

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

یک دیدگاه

  1. پوگبا رفت باید جاش یا گریلیش رو بگیرییم تقریبا هم قیمتند اگه گریلیش رو بگیریم عالی میشه خصوصیت های مشابهی هم دارن مثلا هر دو استاد حفظ توپ هستند یا پاس دقیق میدن قدرت بدنی دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =