منچستر یونایتد در اندیشه بازگرداندن چانگ

محصول آکادمی یونایتد نیم فصل خوبی را در وردربرمن سپری نکرده است.

یونایتد فنز – طبق ادعای Fussball Transfers، منچستر یونایتد امکان فسخ قرارداد قرضی تاهیت چانگ در این ماه را رد نکرده است.

چانگ در تابستان به صورت قرضی به تیم وردربرمن پیوست و اولدترافورد را به طور موقت ترک کرد تا برای اولین بار به طور منظم در یک تیم بازی کند و به پیشرفت خود ادامه دهد.

اما این انتقال قرضی ناموفق بوده است، زیرا وینگر جوان هلندی تاکنون فقط ۱۴ بازی و ۴۳۹ دقیقه به میدان رفته است.

او در این فصل تنها در ۳ بازی از ۱۱ بازی ابتدایی حضور داشته است، که نشان می دهد این انتقال قرضی برای چانگ موثر نبوده است. منبعی در ماه گذشته ادعا کرد که منچستر یونایتد در حال بررسی پایان دادن به دوران قرضی محصول آکادمی خود در بوندسلیگا است زیرا آنها از پیشرفت او در خارج از باشگاه ناراضی هستند.

نشریه فوتبال ترنسفرز ادامه می دهد که چانگ یکی از بازیکنانی است که قرار است برمن را ترک کنند وبه ادعای این نشریه بازیکن مستعد منچستر یونایتد تاکنون در حد انتظارات عمل نکرده است.

بنابراین، شیاطین سرخ امکان فسخ قرارداد چانگ و بازگرداندن او به انگلستان را رد نمی کنند، اگرچه آنها هنوز این ملاحظات را برای باشگاه آلمانی مشخص نکرده اند.

به طور واضح این حس رو به رشد است که منچستر یونایتد چانگ را بر میگرداند، و اگر بتواند در ماه جاری توافقنامه بهتری ترتیب دهند، او را به تیم دیگری قرض خواهد داد.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

گل: لینگارد تصمیمی در خصوص آینده ی خود اتخاذ نکرده است

جسی لینگارد به ستاره ی این روز های لیگ جزیره تبدیل شده است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =