منچستر یونایتد برای جذب سانچو کاملاً مصمم است

اخبار ضدو نقیض انتقال سانچو به اولدترافورد همچنان ادامه دارد.

یونایتد فنز –نشریه Bild روز دوشنبه تأکید کرد منچستر یونایتد علاقه خود را به جیدون سانچو بازیکن بوروسیا دورتموند از دست نداده است.

با پرداختن به ادعاهای The Athletic که می گوید شیاطین سرخ به اندازه ی فصل گذشته مصر به جذب سانچو نیستند، بیلد به دنبال اثبات خلاف آن است. روزنامه آلمانی اظهار داشت تیم اوله گونار سولشر کاملاً می خواهد ملی پوش بریتانیایی را در بازار نقل و انتقالات بعدی به خدمت بگیرد.

بیلد می گوید انتقال سانچو پیش از این آغاز شده است، با این پیشنهاد که منچستر یونایتد به دنبال پایین آوردن قیمت دورتموند در کمترین حد ممکن است. ایجاد این تصور که آنها به اندازه گذشته مشتاق نیستند، خلاف این ادعا ها می باشد.

دورتموند تابستان گذشته ۱۲۰ میلیون یورو برای بازیکن خود می خواست، اما اکنون احتمال دریافت چنین هزینه ای برای آنها کم است. کروناویروس بر مسائل اقتصادی باشگاه های سراسر جهان تأثیر گذاشته است و خود دورتموند نیز به تقویت مالی نیاز دارد.

اگر ادعای بیلد درست باشد، احتمالاً همه ما چندین ماه شایعات انتقال سانچو را خواهیم شنید، احتمالاً رسانه های نزدیک به باشگاه بوندسلیگایی سعی می کنند سایر تیم های علاقه مند را به معامله بکشانند.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

ستاره ی جوان پرتغالی، تحت نظر غول های منچستر در مسابقات یورو ۲۰۲۰

مدتی است که رسانه های پرتغالی انتظار دارند نونو مندز از اسپورتینگ جدا شود. +۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =